Ojcze nasz. Ćwiczenia na etap edukacji wczesnoszkolnej - Anna Cieluch Edycja Świętego Pawła EC - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Ojcze nasz. Ćwiczenia na etap edukacji wczesnoszkolnej

podręcznik

Ojcze nasz. Ćwiczenia na etap edukacji wczesnoszkolnej - opis produktu:

Czy katecheza jest nudna? Oczywiście, że nie! Wystarczy mieć pasję i - odpowiednie pomoce metodyczne, czyli świetnie opracowany podręcznik do katechezy. Taka właśnie jest książka `Ojcze nasz. Ćwiczenia na etap edukacji wczesnoszkolnej` autorstwa osoby, która swoją pasją do nauczania katechezy mogłaby obdarzyć kilka innych - Anny Cieluch.
Rebusy, zgadywanki, krzyżówki, a nawet sudoku o niebie i pełnieniu woli Bożej! Forma ćwiczeń znakomicie dostosowana do percepcji dzieci na tym etapie edukacji, świetna metodyka i różnorodne zadania, które w zasadzie trzeba by nazwać... zabawą. Dodatkowo, i dzieciom i katechecie towarzyszyć będą święci, aniołowie, Matka Boża i Pan Jezus - w ślicznych, zachęcających do pracy z książką ilustracjach.
Nowy program nauczania religii z 2018 roku zakłada modlitwę Ojcze nasz wśród treści programowych w klasie I, II i III. Powtarzalność tematu na tym etapie nauczania sugeruje, że jest on niezwykle ważny. Uczeń w szkole podstawowej powinien znać i posługiwać się modlitwą Ojcze nasz, ale powinien także wiedzieć i lepiej rozumieć, że składa się ona z 7 próśb.

Ojcze nasz. Ćwiczenia na etap edukacji wczesnoszkolnej pochodzą z wydawnictwa Edycja Świętego Pawła EC. Dedykowane są do: Szkoła podstawowa / Klasa 1 / Religia.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Ojcze nasz. Ćwiczenia na etap edukacji wczesnoszkolnej

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.