Odkrywamy na nowo. Wiedza o społeczeństwie Podręcznik Zakres rozszerzony część 2. szkoły ponadgimnazjalne - Zbigniew Smutek, Janusz Maleska, Beata Surmacz Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Odkrywamy na nowo. Wiedza o społeczeństwie Podręcznik Zakres rozszerzony część 2. szkoły ponadgimnazjalne

po gimnazjum, 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

Odkrywamy na nowo. Wiedza o społeczeństwie Podręcznik Zakres rozszerzony część 2. szkoły ponadgimnazjalne, po gimnazjum, 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Seria przeznaczona dla nauczycieli, dla których w pracy z uczniami najważniejsze są harmonia i linearność oraz podział treści na dłuższe wątki tematyczne.

Odkrywamy na nowo. Wiedza o społeczeństwie Podręcznik Zakres rozszerzony część 2. szkoły ponadgimnazjalne po gimnazjum, 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Wiedza o społeczeństwie. Odkrywamy na nowo. Wiedza o społeczeństwie Podręcznik Zakres rozszerzony część 2. szkoły ponadgimnazjalne jest częścią serii Odkrywamy na nowo. Numer dopuszczenia podręcznika to: 488/2/2013/2016. Odkrywamy na nowo. Wiedza o społeczeństwie Podręcznik Zakres rozszerzony część 2. szkoły ponadgimnazjalne jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - Odkrywamy na nowo. Wiedza o społeczeństwie Podręcznik Zakres rozszerzony część 2. szkoły ponadgimnazjalne, po gimnazjum, 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.6/5 ( 50 ocen )
 • 5
  42
 • 4
  1
 • 3
  3
 • 2
  3
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: