Odkrywamy na nowo. Podstawy przedsiębiorczości Podręcznik Szkoły ponadgimnazjalne - Jarosław Korba, Zbigniew Smutek Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Odkrywamy na nowo. Podstawy przedsiębiorczości Podręcznik Szkoły ponadgimnazjalne

po gimnazjum, 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Odkrywamy na nowo. Podstawy przedsiębiorczości Podręcznik Szkoły ponadgimnazjalne, po gimnazjum, 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Seria idealna dla nauczyciela ceniącego aktywne metody pracy na lekcji, dla którego podręcznik jest głównie inspiracją. Tematyka: Człowiek - istota przedsiębiorcza Gospodarka rynkowa Instytucje gospodarki rynkowej Państwo w gospodarce rynkowej Przedsiębiorstwo Obywatel w gospodarce rynkowej zawiera m.in.: Definicję najważniejszych pojęć Schematy systematyzujące wiedzę Podsumowania lekcji Czytelną nawigację Liczne zestawienia, diagramy i wykresy, ciekawe zdjęcia.

Odkrywamy na nowo. Podstawy przedsiębiorczości Podręcznik Szkoły ponadgimnazjalne po gimnazjum, 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1-3 / Przedsiębiorczość. Odkrywamy na nowo. Podstawy przedsiębiorczości Podręcznik Szkoły ponadgimnazjalne jest częścią serii Odkrywamy na nowo. Numer dopuszczenia podręcznika to: 483/2012/2015.
S
Szczegóły

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - Odkrywamy na nowo. Podstawy przedsiębiorczości Podręcznik Szkoły ponadgimnazjalne, po gimnazjum, 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 56 ocen )
 • 5
  46
 • 4
  0
 • 3
  4
 • 2
  4
 • 1
  2

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Globox2000

ilość recenzji:35539

brak oceny 13-11-2012 16:47

Podręcznik jest przerażający. Współczuję osobą, które muszą się z niego uczyć. Chociaż w zasadzie nie lubię nadmiaru obrazków, i cenię czysty tekst, to tutaj tekstu jest zdecydowanie za dużo... Już na pierwszej stronie dowiadujemy się czym jest kinesteza, co nie dość, że nie jest specjalnie przydatne w życiu, to nie ma nic wspólnego z przedsiębiorczością. Jeżeli program przewiduje, że licealiści mają wiedzieć większość rzeczy, które są w podręczniku to jest delikatnie mówiąc bardzo ambitny, a jeżeli nie wymaga tego, to naprawdę nie rozumiem, po co te informacje tu wsadzać?

Czy recenzja była pomocna?