Odkrywamy na nowo. Matematyka 1. Podręcznik. Zakres podstawowy - Anna Jatczak, Monika Ciołkosz, Paweł Ciołkosz Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Odkrywamy na nowo. Matematyka 1. Podręcznik. Zakres podstawowy

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

Odkrywamy na nowo. Matematyka 1. Podręcznik. Zakres podstawowy, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik został przygotowany z myślą o uczniach szkół ponadgimnazjalnych przygotowujących się do obowiązkowej matury z matematyki. Publikacja została przygotowana w taki sposób, aby ułatwić uczniom zdobywanie wiedzy niezbędnej do zdania egzaminu maturalnego. Układ podręcznika tworzy przejrzystą i uporządkowaną strukturę. Jego treść podzielona jest na pięć działów. Na końcu każdego działu znajdują się zadania utrwalające oraz prace kontrolne, przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki. Osobną część podręcznika stanowią odpowiedzi do zadań. Oprócz zasadniczych treści, które wyjaśniają poszczególne zagadnienia, zawarte są także liczne przykłady i ćwiczenia ułatwiające zrozumienie poruszanych tematów. Opanowanie materiału ułatwiają wyodrębnione graficznie twierdzenia, definicje i wnioski.

Odkrywamy na nowo. Matematyka 1. Podręcznik. Zakres podstawowy po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po gimnazjum / Matematyka. Odkrywamy na nowo. Matematyka 1. Podręcznik. Zakres podstawowy jest częścią serii Odkrywamy na nowo. Numer dopuszczenia podręcznika to: 652/1/2013.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Odkrywamy na nowo. Matematyka 1. Podręcznik. Zakres podstawowy, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.