Odkrywamy na nowo. Geografia Podręcznik Zakres podstawowy Szkoły ponadgimnazjalne / Sławomir Kurek Operon | Podręczniki w Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Odkrywamy na nowo. Geografia Podręcznik Zakres podstawowy Szkoły ponadgimnazjalne

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

Odkrywamy na nowo. Geografia Podręcznik Zakres podstawowy Szkoły ponadgimnazjalne, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

men 429/2012/2015
Podręcznik inspirowany postacią Normana Ernesta Borlauga, laureata nagrody Nobla z 1970 roku.
S
Szczegóły
 • RRecenzje
 • Podręcznik
 • Odkrywamy na nowo. Geografia Podręcznik Zakres podstawowy Szkoły ponadgimnazjalne, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum
4.4/5 ( 30 ocen )
  5
  23
  4
  1
  3
  1
  2
  4
  1
  1
imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.

Ciekawe pomysły Gandalfa

 • Treść podręcznika została podzielona na dwa działy: `Rachunek prawdopodobieństwa i elementy statystyki` oraz `Stereometria`. Na końcu każdego działu znajdują się zadania utrwalając do wykonania w zeszycie oraz prace kontrolne. Osobną część podręcznika stanowią odpowiedzi do zadań. Oprócz...

 • Podręcznik zgodny z najnowszą podstawą programową. seria ODKRYWAMY NA NOWO. Co wyróżnia tę serię? Linearność Harmonia Podział treści na dłuższe wątki tematyczne.

 • Podręcznik inspirowany postacią Francois Jacoba laureata nagrody Nobla z 1965 roku. Najnowsza wersja wydawnictwa Operon. Podręcznik przystowowany do najnowszej reformy programowej.

 • Podręcznik został przygotowany z myślą o uczniach szkół ponadgimnazjalnych przygotowujących się do obowiązkowej matury z matematyki. Publikacja została przygotowana w taki sposób, aby ułatwić uczniom zdobywanie wiedzy niezbędnej do zdania egzaminu maturalnego. Układ podręcznika tworzy przejrzystą i...

 • Podręcznik inspirowany postacią Marii Sklodowskiej-Curie laureatki nagrody Nobla z 1903 i 1911 roku. Najnowsza wersja wydawnictwa Operon. Podręcznik przystowowany do najnowszej reformy programowej.

 • Podręcznik inspirowany postacią Marii Sklodowskiej-Curie laureatki nagrody Nobla z 1903 i 1911 roku. Najnowsza wersja wydawnictwa Operon. Podręcznik przystowowany do najnowszej reformy programowej.