Odkrywamy na nowo. Fizyka Podręcznik Zakres podstawowy Szkoły ponadgimnazjalne - Grzegorz Kornaś Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Odkrywamy na nowo. Fizyka Podręcznik Zakres podstawowy Szkoły ponadgimnazjalne

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

Odkrywamy na nowo. Fizyka Podręcznik Zakres podstawowy Szkoły ponadgimnazjalne, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Zamysłem podręcznika było ugruntowanie wśród uczniów przekonania o tym, jak duże znaczenie ma fizyka we współczesnym świecie. Dlatego w każdym rozdziale jest dużo przykładów praktycznych zastosowań omawianych zagadnień w nauce i technice oraz związane z nimi ciekawostki. Omawiane zagadnienia zostały przedstawione w możliwie najprostszy i najbardziej zrozumiały sposób, zilustrowane rysunkami, zdjęciami i wykresami. Wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu uczniów do egzaminu maturalnego oraz praca przy ocenianiu arkuszy maturalnych pokazuje, że dobry podręcznik fizyki powinien zawierać nie tylko kompletną wiedzę, lecz również wskazówki umożliwiające samodzielne rozwiązywanie zadań. W książce zostały umieszczone przykłady zadań z rozwiązaniami. Śledząc przedstawiony w nich tok rozumowania, uczniowie mogą samodzielnie rozwiązywać podobne zadania które znajdują się na końcu każdego rozdziału. Na końcu publikacji znajduje się indeks oraz wykaz przydatnych wzorów. Podręcznik został dostosowany do wieloletniego użytku.

Odkrywamy na nowo. Fizyka Podręcznik Zakres podstawowy Szkoły ponadgimnazjalne po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Fizyka. Odkrywamy na nowo. Fizyka Podręcznik Zakres podstawowy Szkoły ponadgimnazjalne jest częścią serii Odkrywamy na nowo. Numer dopuszczenia podręcznika to: 621/2012/2015. Odkrywamy na nowo. Fizyka Podręcznik Zakres podstawowy Szkoły ponadgimnazjalne jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Odkrywamy na nowo. Fizyka Podręcznik Zakres podstawowy Szkoły ponadgimnazjalne, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

4.7/5 ( 20 ocen )
  5
  17
  4
  0
  3
  2
  2
  1
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.