Odkrywamy na nowo. Fizyka Podręcznik Zakres podstawowy Szkoły ponadgimnazjalne - Grzegorz Kornaś Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Odkrywamy na nowo. Fizyka Podręcznik Zakres podstawowy Szkoły ponadgimnazjalne

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

 • Wydawnictwo Operon
 • z serii Odkrywamy na nowo
 • Duży gabaryt
  Z powodu dużego gabarytu, produkt nie może być spakowany jako prezent.
 •  

 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Odkrywamy na nowo. Fizyka Podręcznik Zakres podstawowy Szkoły ponadgimnazjalne, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Zamysłem podręcznika było ugruntowanie wśród uczniów przekonania o tym, jak duże znaczenie ma fizyka we współczesnym świecie. Dlatego w każdym rozdziale jest dużo przykładów praktycznych zastosowań omawianych zagadnień w nauce i technice oraz związane z nimi ciekawostki. Omawiane zagadnienia zostały przedstawione w możliwie najprostszy i najbardziej zrozumiały sposób, zilustrowane rysunkami, zdjęciami i wykresami. Wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu uczniów do egzaminu maturalnego oraz praca przy ocenianiu arkuszy maturalnych pokazuje, że dobry podręcznik fizyki powinien zawierać nie tylko kompletną wiedzę, lecz również wskazówki umożliwiające samodzielne rozwiązywanie zadań. W książce zostały umieszczone przykłady zadań z rozwiązaniami. Śledząc przedstawiony w nich tok rozumowania, uczniowie mogą samodzielnie rozwiązywać podobne zadania które znajdują się na końcu każdego rozdziału. Na końcu publikacji znajduje się indeks oraz wykaz przydatnych wzorów. Podręcznik został dostosowany do wieloletniego użytku.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Odkrywamy na nowo. Fizyka Podręcznik Zakres podstawowy Szkoły ponadgimnazjalne, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum
4.7/5 ( 20 ocen )
  5
  17
  4
  0
  3
  2
  2
  1
  1
  0

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.