Odkrywamy na nowo. Filozofia. Podręcznik. Zakres rozszerzony - Magdalena Gajewska, Krzysztof Sobczak Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Odkrywamy na nowo. Filozofia. Podręcznik. Zakres rozszerzony

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

  • Promocja
    image-promocja

podręcznik

Odkrywamy na nowo. Filozofia. Podręcznik. Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Projekt podręcznika do filozofii dla szkół ponadgimnazjalnych miał na celu ukazanie uczniom filozofii jako składnika życia codziennego, jednego z elementów kształtujących kulturę, w której żyjemy. Staraniem autorów było także pokazanie jej jako klucza do rozumienia siebie samego i otaczającego nas świata.
W podręczniku następuje odejście od tradycyjnego pojmowania filozofii jako wiedzy trudnej, niezrozumiałej i zarezerwowanej dla wybranych. Stąd tak liczne odwołania nie tylko do wiedzy i poglądów filozoficznych, ale także literatury, poezji czy malarstwa. Autorzy chcieli stworzyć takie narzędzie, które w swojej konstrukcji i treści będzie odwoływało się do różnych koncepcji dydaktycznych.
Zapewnia to nauczycielowi swobodę w organizacji metod kształcenia i środków dydaktycznych przy jednoczesnej realizacji treści podstawy programowej.

Odkrywamy na nowo. Filozofia. Podręcznik. Zakres rozszerzony po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po gimnazjum / Klasa 1-3. Odkrywamy na nowo. Filozofia. Podręcznik. Zakres rozszerzony jest częścią serii Odkrywamy na nowo. Numer dopuszczenia podręcznika to: 585/2012/2015.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Odkrywamy na nowo. Filozofia. Podręcznik. Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: