Odkrywamy na nowo. Chemia 1. Podręcznik Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjalne - Stanisława Hejwowska, Ryszard Marcinkowski, Justyna Staluszka Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Odkrywamy na nowo. Chemia 1. Podręcznik Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjalne

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Odkrywamy na nowo. Chemia 1. Podręcznik Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjalne - opis produktu:

Treści ujęte w podręczniku Chemia 1. Zakres rozszerzony zostały przedstawione w formie bogato ilustrowanego zdjęciami i modelami wykładu. Dzięki przejrzystej i powtarzalnej strukturze książki przekazywana w niej wiedza staje się łatwiejsza do przyswojenia. Czytelnie wyróżnione tytuły rozdziałów i podrozdziałów oraz piktogramy oznaczające rodzaj przekazywanych wiadomości pozwalają na szybkie odnalezienie szukanych informacji. Najważniejsze pojęcia zapisano pogrubioną czcionką, na marginesach zaś umieszczono krótkie informacje służące poszerzaniu wiadomości i ułatwiające ich porządkowanie. Szczególnie pomocne w zrozumieniu omawianych tematów są przykłady zadań wraz z rozwiązaniami. Ciekawostki zachęcają uczniów do pogłębiania wiedzy, a proponowane doświadczenia mobilizują do wykorzystania jej w działaniu. Sprawdzeniu i utrwaleniu zdobytych wiadomości służą polecenia kontrolne po podrozdziałach oraz podsumowania po każdym dziale. Na końcu książki znajdują się także tablice pomocne w usystematyzowaniu wiedzy. Podręcznik został dostosowany do wieloletniego użytku.

Odkrywamy na nowo. Chemia 1. Podręcznik Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjalne pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Chemia. Odkrywamy na nowo. Chemia 1. Podręcznik Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjalne jest częścią serii Odkrywamy na nowo. Numer dopuszczenia podręcznika to: 435/1/2012/2015. Odkrywamy na nowo. Chemia 1. Podręcznik Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjalne jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Odkrywamy na nowo. Chemia 1. Podręcznik Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjalne

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 17 ocen )
 • 5
  11
 • 4
  3
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: