Odkrywamy na nowo. Biologia 2 Podręcznik Zakres rozszerzony Szkoły ponadgimnazjalne - Dawid Kaczmarek, Monika Zaleska-Szczygieł Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Odkrywamy na nowo. Biologia 2 Podręcznik Zakres rozszerzony Szkoły ponadgimnazjalne

podręcznik

Odkrywamy na nowo. Biologia 2 Podręcznik Zakres rozszerzony Szkoły ponadgimnazjalne - opis produktu:

Podręcznik został dostosowany do wieloletniego użytku. Materiał podzielono na wyraźnie zaznaczone rozdziały i podrozdziały, dzięki którym można szybko odnaleźć właściwe treści. Język zastosowany w podręczniku jest zrozumiały i przystępny, a jednocześnie wprowadza ucznia w fachową nomenklaturę biologiczną. Treści realizujące podstawę programową zostały wzbogacone w liczne ciekawostki, które mają inspirować uczniów do poszerzania zdobywanej wiedzy i praktycznego wykorzystania przyswajanej teorii. Ważnym atutem książki są ćwiczenia utrwalające umieszczone na końcu każdego działu oraz zestaw zadań powtórzeniowych na końcu podręcznika, stanowiące praktyczny trening przed egzaminem maturalnym.

Odkrywamy na nowo. Biologia 2 Podręcznik Zakres rozszerzony Szkoły ponadgimnazjalne pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Biologia. Odkrywamy na nowo. Biologia 2 Podręcznik Zakres rozszerzony Szkoły ponadgimnazjalne jest częścią serii Odkrywamy na nowo. Numer dopuszczenia podręcznika to: 446/2/2013/2016. Odkrywamy na nowo. Biologia 2 Podręcznik Zakres rozszerzony Szkoły ponadgimnazjalne jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Odkrywamy na nowo. Biologia 2 Podręcznik Zakres rozszerzony Szkoły ponadgimnazjalne

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.6/5 ( 31 ocen )
 • 5
  27
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  2

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: