Odkryć fizykę Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy - Marcin Braun, Weronika Śliwa NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Odkryć fizykę Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

Odkryć fizykę Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik Odkryć fizykę, zakres podstawowy:
1. Rozbudza zainteresowanie fizyką, pokazuje ją jako przedmiot bliski życiu i bardzo przydatny.
2. Zawiera liczne doświadczenia i obserwacje astronomiczne
3. W maksymalnym stopniu wykorzystuje możliwość odwołań do codziennego życia poprzez bogatą grafikę: zdjęcia otwierające, infografiki i liczne ilustracje oraz wybrane w 3D w tekście pokazuje fizykę wokół nas. Infografiki reklamowe pomagają przekonać ucznia, że fizyka jest interesująca i potrzebna w wielu dziedzinach życia.
4. Dodatki matematyczne są uzupełnieniem wiadomości matematycznych uczniów, które pozwolą lepiej zrozumieć opis zjawisk i praw fizycznych.
5. Przypomnij sobie ABC z gimnazjum - wiadomości zawarte w wymaganiach podstawy programowej w gimnazjum, niezbędne do zrozumienia nowych tematów .
6. Po każdym dziale zamieściliśmy artykuły do analizy tekstów (w tym popularnonaukowych).
7. Na koniec każdego działu znajdują się: Powtórzenie i zadania powtórzeniowe ułatwiające utrwalenie wiedzy i sprawdzenie jej poziomu.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Odkryć fizykę Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

4.5/5 ( 55 ocen )
  5
  41
  4
  5
  3
  5
  2
  1
  1
  3

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.