Odkryć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Marcin Braun, Weronika Śliwa NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Odkryć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Odkryć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik Odkryć fizykę 2, zakres podstawowy to ciekawe kompendium wiedzy o mechanizmach, które tworzą świat: uniwersalnych właściwościach oraz przemianach materii i energii, a także oddziaływaniach między nimi. Część 2, swoim zakresem obejmuje takie zagadnienia jak: Elektrostatyka, Prąd elektryczny, Elektryczność i Magnetyzm.

Odkryć fizykę 2 Podręcznik dla liceum i technikumPodręcznik Odkryć fizykę 2 opisuje zjawiska, które są niezbędne w funkcjonowaniu świata i człowieka. Książka odpowiada na pytania dotyczące pola elektrycznego i magnetycznego, jak działa kondensator i tranzystor, co to jest indukcja elektromagnetyczna oraz siła w polu magnetycznym, kiedy występuje zjawisko oporu elektrycznego i kiedy można zastosować prawo Ohma, a także skąd się bierze energia elektryczna i moc prądu elektrycznego.

Odkryć fizykę 2. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres podstawowyAby ułatwić uczniom przyswajanie wiedzy podręcznik został wyposażony o dodatkowe i atrakcyjne wskazówki. Znacznik Cele lekcji zawiera krótkie wprowadzenie do tematu lekcji. Element Doświadczenie to czytelnie opisane eksperymenty, które można przeprowadzić i zanalizować we własnym zakresie z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku. Wskazówka A to ciekawe i z historii zawierają dodatkową porcję wiedzy, która uzupełnia zdobytą wiedzę i zaciekawia swoją treścią. Element Przykład umożliwi zrozumienie skomplikowanej treści poprzez przykład z życia codziennego. Znacznik To najważniejsze pokaże które treści są istotne do zapamiętania. Zakładka Powtórzenie, umieszczona pod każdym rozdziałem pozwoli w sprawny sposób powtórzyć przyswojony materiał, a Zadania powtórzeniowe sprawdzić w praktyce przyswojoną wiedzę. Wskaźnik Dodatek matematyczny i wyróżnienia wzorów pomogą opanować i przypomnieć niezbędne umiejętności matematyczne potrzebne do wykonywania obliczeń fizycznych.

Podręcznik zawiera także treści spoza podstawy programowej w ramach ciekawostek.

Odkryć fizykę 2 Nowa EraPodręcznik Odkryć fizykę 2 został wydany nakładem wydawnictwa Nowa Era, z numerem dopuszczenia MEN 1001/2/2020.

Odkryć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Fizyka. Odkryć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest częścią serii Odkryć fizykę. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1001/2/2020. Odkryć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Odkryć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

4/5 ( 4 oceny )
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.