Oblicza geografii 2. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony - Violetta Feliniak, Ewa Jaworska, Bogusława Marczewska, Sebastian Ropel NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Oblicza geografii 2. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Oblicza geografii 2. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Maturalne karty pracy `Oblicza geografii 2` to znana publikacja w nowej odsłonie, skorelowana z podręcznikiem, udoskonalona o nowe rozwiązania zapewniające solidne wsparcie w przygotowaniach do egzaminu maturalnego.

-Oswajają z formą zadań maturalnych poprzez prezentację zadań typu maturalnego uporządkowanych według rozdziałów z podręcznika.
-Pomagają kształcić umiejętność rozwiązywania zadań maturalnych dzięki przykładowym zadaniom rozwiązywanym krok po kroku.
-Pomagają wyćwiczyć umiejętności często sprawdzane na maturze dzięki zadaniom CKE wybranym do każdego rozdziału.
-Ułatwiają wyćwiczenie umiejętności analizy i interpretacji map, fotografii, rysunków i wykresów poprzez rozwiązywanie zadań zawierających różnorodny materiał ilustracyjny.
-Umożliwiają przekrojowe sprawdzenie wiedzy i umiejętności po klasie 2 za pomocą Zestawu zadań maturalnych, który znajduje się na końcu publikacji.

Oblicza geografii 2. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzą z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowane są do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Geografia. Oblicza geografii 2. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony są częścią serii Oblicza geografii. Oblicza geografii 2. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony są zgodne z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Oblicza geografii 2. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

5/5 ( 2 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

akrochmal

19-04-2021 12:49

Jestem zadowolona wszystko zgodnie z opisem.miekkka ale solidna oprawa. Podręcznik zgodny z nowa podstawą programowa. Uważam że zamówienie zostało szybko skompletowane i równie szybko dotarło do mnie. Jestem zadowolona z portalu i napewno wrócę po kolejne zakupy, mało tego zawsze można znaleźć tutaj tanie i dobre książki i podreczniki a w dzisiejszym czasie cena odgrywa dużą rolę

Czy recenzja była pomocna?