Oblicza geografii 1. Podręcznik + dostęp do e-testów dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Roman Malarz, Marek Więckowski NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Oblicza geografii 1. Podręcznik + dostęp do e-testów dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

Oblicza geografii 1. Podręcznik + dostęp do e-testów dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Od pierwszych lekcji pomaga kształcić umiejętności z geografii fizycznej wymagane na egzaminie maturalnym.
  * Dzięki samouczkom `Krok po kroku` zapewnia biegłość w obliczeniach matematyczno-geograficznych, np. w przeliczaniu skali, określaniu odległości na mapie
  * Pomaga zrozumieć procesy np. endo- i egzogeniczne dzięki infografikom i sekwencyjnym ilustracjom
  * Umożliwia rozwiązywanie zadań typu maturalnego
    (Test maturalny, To było na maturze!)
  * Ułatwia samodzielne kompleksowe powtórzenia materiału
    (Zamiast repetytorium)

Innowacyjnym rozwiązaniem jest zamieszczenie w podręczniku kodu dostępu do aplikacji Matura-ROM, która ułatwia powtarzanie i utrwalanie wiadomości oraz dostarcza natychmiastowej informacji o stanie wiedzy ucznia. Dzięki aplikacji samodzielne przygotowanie do egzaminu maturalnego odbywa się w przyjaznej dla ucznia formie.

Podręcznik dostosowano do wymogów znowelizowanej ustawy o systemie oświaty oraz rozporządzenia MEN z dnia 8 lipca 2014r. w sprawie dopuszczenia do użytku szkolnego podręczników. Publikacja wpisana na listę podręczników MEN dostosowanych do wieloletniego użytku. Dostępna od sierpnia 2015 r.

Oblicza geografii 1. Podręcznik + dostęp do e-testów dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po gimnazjum / Geografia. Oblicza geografii 1. Podręcznik + dostęp do e-testów dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony jest częścią serii Oblicza geografii. Numer dopuszczenia podręcznika to: 501/1/2012/2015.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Oblicza geografii 1. Podręcznik + dostęp do e-testów dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

4.5/5 ( 52 oceny )
 • 5
  43
 • 4
  2
 • 3
  2
 • 2
  1
 • 1
  4

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Andromedanin

30-10-2020 10:04

Córka zadowolona

Czy recenzja była pomocna?