Oblicza geografii 1. Karty pracy ucznia dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres podstawowy - Katarzyna Maciążek NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Oblicza geografii 1. Karty pracy ucznia dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Oblicza geografii 1. Karty pracy ucznia dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Karty pracy ucznia `Oblicza geografii 1` to gotowe zestawy różnorodnych zadań, idealne do wykorzystania zarówno na lekcji, jak i w domu. Ułatwiają pracę z uczniami niezdającymi matury z geografii i pozwalają zaoszczędzić czas potrzebny na przygotowanie się do zajęć.

Ułatwiają nauczanie podstaw geografii fizycznej ogólnej dzięki ścisłej korelacji z podręcznikiem `Oblicza geografii 1` do zakresu podstawowego oraz uporządkowaniu zadań zgodnie z kolejnością tematów w podręczniku.
Umożliwiają skuteczne opanowanie najważniejszych treści z lekcji dzięki optymalnej liczbie zadań dopasowanych do poziomu i wieku uczniów oraz różnorodności poleceń wymagających od uczniów zastanowienia się nad odpowiedzią.
Ułatwiają uczniom uporządkowanie i zapamiętanie informacji z lekcji, a także samodzielne sprawdzenie stopnia opanowania wiedzy dzięki nowym rozwiązaniom dydaktycznym Zapamiętaj oraz Na wyrywki.
Przyspieszają rozwiązywanie trudniejszych zadań dzięki odwołaniom do odpowiednich stron z podręcznika oraz z atlasu geograficznego.
Ułatwiają uczniom przygotowania do sprawdzianów dzięki Kartom powtórzeniowym znajdującym się na końcu każdego rozdziału.
Zastępują zeszyt przedmiotowy dzięki stronom z miejscem na notatki.
Ułatwiają pracę nauczycielowi dzięki gotowemu kluczowi odpowiedzi dostępnemu na stronie dlanauczyciela.pl
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Oblicza geografii 1. Karty pracy ucznia dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum
3/5 ( 1 ocena )
  5
  0
  4
  0
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Kadleubek

 • 26-09-2019
 • 18:49

Polecam!!

Czy recenzja była pomocna?