Obdarowani przez Boga 5. Zeszyt ucznia do religii dla klasy V szkoły podstawowej Drogi przymierza - Anna CSFN Walulik, Zbigniew SJ Marek WAM - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Obdarowani przez Boga 5. Zeszyt ucznia do religii dla klasy V szkoły podstawowej Drogi przymierza

podręcznik

Obdarowani przez Boga 5. Zeszyt ucznia do religii dla klasy V szkoły podstawowej Drogi przymierza - opis produktu:

- Pakiet edukacyjny do katechezy w klasie 5 szkoły podstawowej wypełnia wszystkie wytyczne Programu nauczania religii rzymskokatolickiej w przedszkolach i szkołach Komisji Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski z 2010 r., nr programu AZ-2-01/10.

- Zgodnie w wytycznymi Programu treści przekazywane w pakiecie skoncentrowane są wokół chrześcijańskiego `Credo`. Wyjaśnianie treści wiary oparto na ukazaniu wypełnionego miłością dialogu Boga z człowiekiem.

- Całość pakietu tworzą: podręcznik i zeszyt dla ucznia oraz podręcznik metodyczny dla katechety. Katecheta znajdzie w nich scenariusze kolejnych katechez oraz materiały multimedialne do wykorzystania przy przeprowadzeniu katechezy. W podręczniku dla ucznia można także znaleźć słownik ważniejszych pojęć oraz biografie świętych.

- Pakiet koreluje proces katechetyczny, w którym biorą udział katecheta i uczeń.

- Materiał treściowy podzielony został na osiem rozdziałów (grup tematycznych). Przyporządkowane im treści mają udzielać katechizowanym odpowiedzi na najczęściej stawiane pytania o Boga i wypełnianie Jego zbawczych zamiarów.

Obdarowani przez Boga 5. Zeszyt ucznia do religii dla klasy V szkoły podstawowej Drogi przymierza pochodzi z wydawnictwa WAM. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 5 / Religia. Obdarowani przez Boga 5. Zeszyt ucznia do religii dla klasy V szkoły podstawowej Drogi przymierza jest częścią serii Obdarowani przez Boga.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Obdarowani przez Boga 5. Zeszyt ucznia do religii dla klasy V szkoły podstawowej Drogi przymierza

4.7/5 ( 39 ocen )
  5
  34
  4
  0
  3
  3
  2
  1
  1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

Teresa

 • 16-08-2013
 • 08:59

Podręcznik i ćwiczenia bardzo ładnie opracowane, czytelne.

Czy recenzja była pomocna?