Nowyj Dialog 1. Język rosyjski Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych Zakres podstawowy + CD - Mirosław Zybert WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Nowyj Dialog 1. Język rosyjski Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych Zakres podstawowy + CD

podręcznik

Nowyj Dialog 1. Język rosyjski Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych Zakres podstawowy + CD - opis produktu:

Cykl Nowyj Dialog jest przeznaczony zarówno dla uczniów rozpoczynających naukę języka rosyjskiego w szkole ponadgimnazjalnej (poziom IV.0), jak i dla kontynuujących naukę po gimnazjum (poziom IV.1). Podręcznik Nowyj Dialog 1 składa się z sześciu rozdziałów.

Pierwszy rozdział (News Rus) zawiera informacje realio- i kulturoznawcze na temat Rosji.

Rozdział drugi (Ot A Ja) składa się z pięciu podrozdziałów poświęconych wprowadzeniu liter alfabetu rosyjskiego oraz kształtowaniu nawyków poprawnej wymowy, akcentuacji i intonacji. Część podstawowa składa się z czterech rozdziałów (W szkolie, Pierwyj priwiet..., W siemie, Nasze zdorowie) i obejmuje następujące zakresy tematyczne: człowiek, szkoła, życie rodzinne i towarzyskie oraz zdrowie. W każdym rozdziale znajdują się takie same elementy: zestawienie przewidywanych osiągnięć ucznia, zadania o podwyższonym stopniu trudności, strategie uczenia się, informacje realio- i kulturoznawcze dotyczące Rosji, informacje gramatyczne oznaczone piktogramem G, propozycje prac projektowych, test ewaluacyjny.

Podręcznik jest wpisany do wykazu podręczników MEN dopuszczonych do użytku szkolnego, przeznaczonych do kształcenia ogólnego, dostosowanych do wieloletniego użytku.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Nowyj Dialog 1. Język rosyjski Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych Zakres podstawowy + CD
4.5/5 ( 50 ocen )
  5
  43
  4
  0
  3
  2
  2
  1
  1
  4

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.