NOWE Słowa na start! 8. Zeszyt ćwiczeń do języka polskiego dla klasy ósmej szkoły podstawowej - Joanna Kuchta, Małgorzata Ginter, Joanna Kościerzyńska NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

NOWE Słowa na start! 8. Zeszyt ćwiczeń do języka polskiego dla klasy ósmej szkoły podstawowej

(reforma 2017)

podręcznik

NOWE Słowa na start! 8. Zeszyt ćwiczeń do języka polskiego dla klasy ósmej szkoły podstawowej, (reforma 2017) - opis produktu:

Zeszyt ćwiczeń `NOWE Słowa na start!` dla klasy ósmej szkoły podstawowej zawiera ćwiczenia skorelowane z podręcznikiem. Utrwalają one umiejętności i wiedzę z zakresu kształcenia językowego oraz ułatwiają zrozumienie roli środków artystycznego wyrazu w utworach literackich.Zeszyt ćwiczeń `NOWE Słowa na start!` dla klasy ósmej szkoły podstawowej zawiera ćwiczenia skorelowane z podręcznikiem. Utrwalają one umiejętności i wiedzę z zakresu kształcenia językowego oraz ułatwiają zrozumienie roli środków artystycznego wyrazu w utworach literackich.

Ułatwia rozwijanie umiejętności oraz utrwalanie wiadomości z zakresu nauki o języku poprzez praktyczne zastosowanie wiedzy.
Pozwala na utrwalanie poprawnej pisowni dzięki licznym zadaniom ortograficznym.
Umożliwia kształcenie umiejętności z zakresu retoryki oraz pozwala ćwiczyć tworzenie wypowiedzi ustnych i pisemnych.
Dzięki zestawom zadań do tekstów literackich i publicystycznych uczy analizy zastosowanych środków językowych i stylistycznych, a także utrwala umiejętności retoryczne.
Zawiera odsyłacze do dodatkowych materiałów (wiadomości teoretycznych, wskazówek pomagających w rozwiązywaniu zadań, ćwiczeń oraz zasobów multimedialnych) w postaci kodów QR.
Utrwala najważniejsze zagadnienia za pomocą podsumowań `Sprawdź, czy potrafisz` zamieszczonych na końcu każdego rozdziału.
Pomaga w stopniowym przygotowaniu do egzaminu po klasie 8, jest dla ucznia pomocą w systematycznym nabywaniu wiedzy i umiejętności.

NOWE Słowa na start! 8. Zeszyt ćwiczeń do języka polskiego dla klasy ósmej szkoły podstawowej (reforma 2017), przygotowano w wydawnictwie NOWA ERA. Materiał przygotowano dla: Szkoła podstawowa / Klasa 8 / Język polski. NOWE Słowa na start! 8. Zeszyt ćwiczeń do języka polskiego dla klasy ósmej szkoły podstawowej jest częścią serii Słowa na start.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
NOWE Słowa na start! 8. Zeszyt ćwiczeń do języka polskiego dla klasy ósmej szkoły podstawowej, (reforma 2017)

4.8/5 ( 20 ocen )
  5
  18
  4
  0
  3
  1
  2
  1
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.