NOWE Słowa na start! 7. Podręcznik do języka polskiego dla klasy siódmej szkoły podstawowej - PRACA ZBIOROWA NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

NOWE Słowa na start! 7. Podręcznik do języka polskiego dla klasy siódmej szkoły podstawowej

Szkoła podstawowa 4-8 Reforma 2017

podręcznik

NOWE Słowa na start! 7. Podręcznik do języka polskiego dla klasy siódmej szkoły podstawowej, Szkoła podstawowa 4-8 Reforma 2017 - opis produktu:

Podręcznik NOWE Słowa na start! 7 został przygotowany zgodnie z wytycznymi nowej podstawy programowej. Zawiera znane i cenione przez nauczycieli rozwiązania dydaktyczne znane z podręczników Opisać świat i Słowa na czasie, które umożliwiają integrację kształcenia literackiego, językowego i kulturowego, rozwijanie w uczniu motywacji do czytania oraz poznawania literatury według ponadczasowych motywów.
Kontynuacja wprowadzania treści z siedmiu wątków tematycznych sprawia, że w każdej kolejnej klasie uczeń staje się coraz bardziej świadomym odbiorcą tekstów kultury.
Infografiki Twórca i jego czasy, Twórca i jego dzieło, konteksty gatunkowe oraz historyczno-literackie oraz różnorodne ćwiczenia ułatwiają omówienie wszystkich lektur obowiązkowych oraz wybranych tekstów z listy uzupełniającej.
Liczne fragmenty powieści współczesnych poruszające aktualne, bliskie młodzieży problemy, zachęcają uczniów do rozwijania zainteresowań czytelniczych.
Integracja zagadnień literacko-kulturowych oraz językowych w jednym podręczniku umożliwia wykorzystanie w praktyce nabytych umiejętności z zakresu wiedzy o języku.
Element Szkoła mówienia i pisania pomaga uczniom kształcić poprawne wypowiadanie się w mowie i w piśmie oraz zdobywać najważniejsze umiejętności z retoryki.
Poprzez spiralny układ, umożliwiający powtarzanie i poszerzanie wiadomości z nauki o języku z poprzednich klas, podręcznik pozwala na wyrównanie różnic programowych oraz bardziej efektywne przyswajanie zagadnień.
Umieszczone po każdym rozdziale podsumowania w formie map pojęć, testy oparte na tekstach popularnonaukowych i publicystycznych, a także znajdujący się na końcu podręcznika Twój niezbędnik porządkują zdobyte wiadomości i systematycznie przygotowują do egzaminu po klasie 8.

NOWE Słowa na start! 7. Podręcznik do języka polskiego dla klasy siódmej szkoły podstawowej Szkoła podstawowa 4-8 Reforma 2017, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. NOWE Słowa na start! 7. Podręcznik do języka polskiego dla klasy siódmej szkoły podstawowej jest częścią serii Słowa na start. Numer dopuszczenia podręcznika to: 907/4/2017.
S
Szczegóły
 • Dział: Podręczniki szkolne
 • Wydawnictwo: NOWA ERA
 • Oprawa: miękka
 • Wymiary: 200x260
 • Ilość stron: 348
 • ISBN: 9788326731488
 • Nr dopuszczenia: 907/4/2017

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
NOWE Słowa na start! 7. Podręcznik do języka polskiego dla klasy siódmej szkoły podstawowej, Szkoła podstawowa 4-8 Reforma 2017

4.4/5 ( 51 ocen )
  5
  39
  4
  2
  3
  4
  2
  4
  1
  2

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.