New Sparks Plus 1. Zeszyt ćwiczeń - Magdalena Szpotowicz, Małgorzata Szulc-Kurpaska Oxford - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

New Sparks Plus 1. Zeszyt ćwiczeń

podręcznik

New Sparks Plus 1. Zeszyt ćwiczeń - opis produktu:

New Sparks PLUS zostało napisane zgodnie z nową podstawą programową, która zakłada, że język obcy staje się przedmiotem obowiązkowym w klasach 1-3. Podręcznik idealnie harmonizuje z programem nauczania przedszkolnego (starter) oraz początkowego (1-3)
Zapewnia komfortowo płynne przejście od nauczania przedszkolnego do nauczania początkowego w pierwszej klasie. Zagadnienia wszystkich części New Sparks pokrywają się z listą tematów wyszczególnionych w nowej podstawie programowej, dzięki czemu lekcje z New Sparks łatwo jest wplatać w program nauczania zintegrowanego.
Nowość 2011: Każdy poziom rozszerzony o dodatkowe lekcje PLUS dodatkowe pomysły na lekcje online.

New Sparks Plus 1. Zeszyt ćwiczeń przygotowano w wydawnictwie Oxford. Pomaga w nauce języka angielskiego. New Sparks Plus 1. Zeszyt ćwiczeń jest częścią serii New Sparks.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
New Sparks Plus 1. Zeszyt ćwiczeń

4.3/5 ( 4 oceny )
  5
  2
  4
  1
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

karola

kbomze(at)op.pl
 • 3-08-2010
 • 20:36

recenzja nagrodzona 2.00pkt

Niestety niezbyt udany komplet do nauki języka angielskiego w pierwszej klasie. Materiał zaprezentowany dość chaotycznie i mało przejrzyście. W ciągu roku korzystania z tego zestawu dziecko poznaje mało słówek i dosłownie kilka zwrotów. Forma przekazu mało atrakcyjna i wręcz nudna, dzieci z niechęcią rozwiązują ćwiczenia. Bardzo dużo kolorowanek, które są właściwie głównym urozmaiceniem tych książek. Płyta CD dołączona do podręcznika zawiera tylko część ćwiczeń i poleceń, pozostałe są dostępne jedynie na płycie Teacher's, co uniemożliwia nieobecnemu na zajęciach dziecku nadrobienie zaległości.

Czy recenzja była pomocna?