New Matura Success - Pre-Intermediate Students book Podręcznik + MyEnglishLab - Stuart McKinlay, Bob Hastings, Monika Galbarczyk Pearson Longman - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

New Matura Success - Pre-Intermediate Student`s book Podręcznik + MyEnglishLab

podręcznik

New Matura Success - Pre-Intermediate Student`s book Podręcznik + MyEnglishLab - opis produktu:

Student`s Book plus My English Lab - Nowa edycja bestsellerowego kursu dla szkół ponadgimnazjalnych, który zapewnia sukces na egzaminie maturalnym oraz jest podstawą inspirujących lekcji, będących gwarancją poznania języka Nowe, inspirujące tematy, teksty oraz zdjęcia zostały dobrane w taki sposób, aby każdy licealista mógł identyfikować się z poruszanymi w podręczniku zagadnieniami. Duża dawka humoru sprzyja dobrej atmosferze w klasie i zachęca uczniów do udziału w lekcjach Krótkie filmy do każdego rozdziału, zamieszczone na DVD-ROM-ie dołączonym do książki nauczyciela, obrazują praktyczne wykorzystanie wszystkich kluczowych wyrażeń zebranych w ramkach Speak Out w podręczniku Ogromna ilość nagrań i ćwiczeń na rozumienie ze słuchu oraz lekcje Writing z zadaniami w formacie egzaminacyjnym krok po kroku przygotowują do matury Regularne powtórki pomagają uczniom śledzić postępy w nauce i zawierają kolejne zadania maturalne oswajające ich z formatem egzaminu.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • New Matura Success - Pre-Intermediate Student`s book Podręcznik + MyEnglishLab
4.6/5 ( 23 ocen )
  5
  19
  4
  2
  3
  0
  2
  1
  1
  1

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.