New Language Leader -Intermediate Coursebook Podręcznik - David Cotton, David Falvey, Simon Kent Pearson Longman - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

New Language Leader -Intermediate Coursebook Podręcznik

podręcznik

New Language Leader -Intermediate Coursebook Podręcznik - opis produktu:

New Language Leader to uaktualnione wydanie kursu dla dorosłych Language Leader, który został stworzony z myślą o potrzebach akademickich. Kurs obejmuje wiele tematów z zakresu Professional English, takich jak Society, Engineering, Technology, History, Medical Science, Environment.

Dzięki najaktualniejszym tekstom z autentycznych źródeł, zachęcającym do aktywnych dyskusji i wymiany poglądów na zajęciach, studenci uczą się nie tylko języka, ale także poszerzają swoje horyzonty.

Co dodano w New Language Leader?

  * 2 rodzaje filmów wideo: Meet the experts - autentyczne wywiady z ekspertami z różnych dziedzin, związane z omawianym tematem zajęć oraz Study Skills - nauka akademickich umiejętności: rozumienie wykładów, robienie notatek, zabieranie głosu w debatach, przygotowywanie prezentacji, etc.
  * 21st century skills czyli rozwój kompetencji m.in. krytycznego myślenia, analizy tekstów czy rozwiązywania problemów
  * zaktualizowane teksty i tematy
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • New Language Leader -Intermediate Coursebook Podręcznik
4.4/5 ( 25 ocen )
  5
  19
  4
  2
  3
  1
  2
  0
  1
  3

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.