New Exam Connections 1. Starter Students Book Podręcznik dla gimnazjum / Joanna Spencer-Kępczyńska, Tony Garside, Małgorzata Wieruszewska Oxford 51,29 zł | Podręczniki w Gandalf.com.pl
Kategorie

New Exam Connections 1. Starter Student`s Book Podręcznik dla gimnazjum

podręcznik

New Exam Connections 1. Starter Student`s Book Podręcznik dla gimnazjum - opis produktu:

New Exam Connections to solidne i ciekawe lekcje przygotowujące do egzaminu.
- Wszystkie tematy egzaminacyjne ujęte w atrakcyjny dla nastolatków sposób.
- Podsumowania materiału z każdego rozdziału w formie zadań egzaminacyjnych.
- Program nauki pisania krok po kroku przygotowujący ucznia do pisania tekstów obowiązujących na rozszerzonym poziomie egzaminu.
- Strony poświęcone przygotowaniu do egzaminu w każdym rozdziale podręcznika i zeszytu ćwiczeń.

New Exam Connections to kurs uczący poprawnej komunikacji językowej.
- Zagadnienia gramatyczne ćwiczone wraz z funkcjami językowymi uczą poprawnego i płynnego wyrażania się po angielsku.
- Duża liczba tekstów i nagrań oraz ćwiczeń rozwijających sprawności czytania i słuchania dają uczniom wiele okazji do kontaktu z różnymi odmianami języka angielskiego.
- Sprawności produktywne (mówienie i pisanie) rozwijane są krok po kroku, by dać uczniowi pewność, że posługuje się poprawnymi zwrotami i wyrażeniami w danej sytuacji.

New Exam Connections to idealne rozwiązanie dla klas o zróżnicowanym poziomie językowym. W dostosowaniu lekcji do potrzeb i możliwości ucznia pomagają:
- ćwiczenia na 3 różnych poziomach trudności w zeszycie ćwiczeń,
- dodatkowe teksty do czytania i zadania rozwijające sprawność pisania,
- multiROM z dodatkowymi ćwiczeniami, grami i nagraniami do zadań egzaminacyjnych.

New Exam Connections to możliwość planowania różnych lekcji w zależności od zainteresowań uczniów i stylu pracy nauczyciela.
- DVD z filmami ilustrującymi tematy z podręcznika to okazja, by poznać życie brytyjskich nastolatków. Szczegółowe instrukcje i materiały do kopiowania w książce nauczyciela gwarantują, że lekcja wykorzystująca materiał z DVD nie ograniczy się tylko do oglądania filmu.
- iTools, czyli nowoczesne oprogramowanie do tablic interaktywnych, pozwoli bardziej zaktywizować uczniów przy ćwiczeniach gramatycznych i pracy z tekstem.
- Prace projektowe dotyczące kultury Polski i krajów anglojęzycznych uczą poszukiwania informacji i promują pracę w zespole.
- Krótkie przedstawienia dają szansę uczniom i nauczycielowi na spróbowanie swoich sił na scenie.

New Exam Connections to kurs wyposażony w wyjątkowo dużo testów, sprawdzających wszystkie sprawności językowe:
* Test yourself - mini testy w zeszycie ćwiczeń (do wykonania po każdym rozdziale).
* Five-minutes tests - gotowe do kopiowania kartkówki dla dwóch grup (do przeprowadzenia na każdej lekcji).
* Parallel unit tests - testy dla dwóch grup podsumowujące materiał z każdego rozdziału.
* Cumulative tests - 2 obszerne testy, które mogą być wykorzystane po rozdziałach 1-4 i 5-9.
S
Szczegóły
 • RRecenzje
 • Podręcznik
 • New Exam Connections 1. Starter Student`s Book Podręcznik dla gimnazjum
4.7/5 ( 14 ocen )
  5
  11
  4
  2
  3
  1
  2
  0
  1
  0
imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.

Ciekawe pomysły Gandalfa

 • This award-winning graded readers series is full of original fiction, adapted fiction and factbooks especially written for teenagers. From Maori traditions, such as the world-famous Haka dance, to its stunning geography, the `Land of the Long White Cloud` is a country rich in tradition and sporting...

 • Podręcznik przeznaczony do kształcenia ogólnego do nauczania języka angielskiego w gimnazjum. Numer dopuszczenia: 259/1/2011/z1.

 • New Total English Starter: A1 New Total English to nowe wydanie znanej i cenionej przez nauczycieli serii edukacyjnej do nauki języka angielskiego. Uaktualniona edycja nie utraciła największych zalet kursu: logicznej struktury oraz jasno postawionych celów nauczania. Cechy te sprawiają, że...

 • Nr dopuszczenia MEN: 50/3/2010 Inspiracja i rzetelne przygotowanie do egzaminu w jednym. Popularny, motywujący kurs dla gimnazjalistów, opracowany na bazie założeń Nowej Podstawy Programowej i sylabusa egzaminu gimnazjalnego, zapewnia rozwój wszystkich sprawności językowych, zarówno...

 • Szeroki wybór ćwiczeń: - leksykalno-gramatycznych - rozwijających umiejętności językowe - typu egzaminacyjnego - powtórzeniowych i poszerzających materiał - doskonalących wymowę - rozwijających autonomię ucznia Łamigłówki językowe i krzyżówki Projekty Elementy samooceny...

 • Nr dopuszczenia MEN: 50/1/2009 Wyjątkowy, czteropoziomowy kurs dla gimnazjum, szczególnie dobrze sprawdzający się w klasach o zróżnicowanym poziomie zaawansowania. Trafny dobór materiałów językowych, tematy motywujące nastolatków oraz przejrzysty układ podręcznika zadecydowały o wyróżnieniu go...