New Enterprise B1. Students Book Podręcznik + DigiBook - Jenny Dooley Express Publishing - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

New Enterprise B1. Student`s Book Podręcznik + DigiBook

podręcznik

New Enterprise B1. Student`s Book Podręcznik + DigiBook - opis produktu:

Podręcznik (Student`s Book) New Enterprise B1 EDYCJA MIĘDZYNARODOWA różni się w następujący sposób od edycji wieloletniej:
- niektóre zadania zostały zmienione,
- miejsca przeznaczone na wpisywanie przez ucznia odpowiedzi pozostawiono niezaciemnione,
- do podręcznika dołączono kod DigiBook umożliwiający korzystanie z interaktywnej wersji publikacji (więcej o Digibookach).

Podręcznik składa się z 12 tematycznych rozdziałów z materiałami dotyczącymi słownictwa (Vocabulary), gramatyki (Grammar in Use), umiejętności językowych (Skills in Action: Reading, Listening, Speaking, Everyday English, Writing) i zagadnień kulturowych (Culture). Na końcu każdego rozdziału znajduje się sekcja powtórzeniowa (Review). Po każdych trzech rozdziałach zamieszczono moduły Values (z tematami, które skłaniają do refleksji i dyskusji o społecznych i moralnych wyzwaniach współczesnego świata) i Public Speaking Skills (z ćwiczeniami rozwijającymi umiejętność przemawiania publicznie). Na końcu podręcznika znajdują się sekcje CLIL, które pozwalają rozwijać umiejętności językowe w oparciu o ciekawe tematy przynależące do innych przedmiotów szkolnych (np. geografii, biologii, historii itd.).

New Enterprise B1. Student`s Book Podręcznik + DigiBook pochodzi z wydawnictwa Express Publishing. Pomaga w nauce języka angielskiego.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - New Enterprise B1. Student`s Book Podręcznik + DigiBook

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: