Neue Expedition Deutsch 3+. Zeszyt ćwiczeń Język niemiecki dla szkół ponadgimnazjalnych + CD - Jacek Betleja, Dorota Wieruszewska, Irena Nowicka Szkolne PWN - Podręczniki | Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Neue Expedition Deutsch 3+. Zeszyt ćwiczeń Język niemiecki dla szkół ponadgimnazjalnych + CD

podręcznik

Neue Expedition Deutsch 3+. Zeszyt ćwiczeń Język niemiecki dla szkół ponadgimnazjalnych + CD - opis produktu:

Zeszyt ćwiczeń `Neue Expedition Deutsch 3+` uzupełnia materiał zawarty w podręczniku i jest ściśle z nim skorelowany - zawiera odsyłacze do konkretnych zadań z podręcznika.

Zeszyt ćwiczeń `Neue Expedition Deutsch 3+` składa się z ośmiu rozdziałów. W każdym rozdziale znajdują się ćwiczenia leksykalno-gramatyczne utrwalające i systematyzujące poznane struktury gramatyczne oraz słownictwo.


Stałe części każdego rozdziału to:
- sekcja Grammatik - odpowiednik części gramatycznej w podręczniku, w której uczniowie mogą samodzielnie (na podstawie podanych przykładów) stworzyć reguły gramatyczne, a następnie praktycznie wykorzystać nowo poznane zasady.
- sekcja Abi-Fitness-Studio, w której pojawiają się zadania przygotowujące do matury (nowej matury 2015). Uczniowie znajdą tam zadania na zastosowanie struktur gramatyczno-leksykalnych oraz wskazówki i środki leksykalne do tworzenia form wypowiedzi wymaganych na maturze (dla obydwu poziomów).
- sekcja Kein Problem fur mich, w której uczniowie mogą sprawdzić, w jakim stopniu opanowali materiał z całego rozdziału oraz dokonać samooceny. Testy Kein Problem: składają się zawsze z zadań na rozumienie tekstu słuchanego i czytanego i zachowują formę zadań w typie zadań maturalnych.


Nagrania (w formacie mp3) do zadań z zeszytu ćwiczeń dostępne bezpłatnie w Strefie ucznia na wszpwn.com.pl
S
Szczegóły
 • Recenzje Recenzje
  image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
 • Podręcznik
 • Neue Expedition Deutsch 3+. Zeszyt ćwiczeń Język niemiecki dla szkół ponadgimnazjalnych + CD
4.3/5 ( 9 ocen )
  5
  6
  4
  2
  3
  0
  2
  0
  1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.