Na tropach przyrody 5. Część 2. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej - Marek Więckowski, Marcin Braun, Wojciech Grajkowski NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Na tropach przyrody 5. Część 2. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Na tropach przyrody 5. Część 2. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej - opis produktu:

Zeszyt ćwiczeń zawiera zadania ściśle skorelowane z podręcznikiem, przeznaczone zarówno do indywidualnej, jak i grupowej pracy uczniów. Służy utrwalaniu wiedzy i ćwiczeniu umiejętności oraz przygotowuje do sprawdzianu po 6 klasie.

Różnorodne kategorie zadań spełniają w zeszycie określone funkcje.
 - Zadania wykorzystujące pracę z atlasem przyrodniczym, analizę tekstu źródłowego czy wymagające korzystania z różnych źródeł wiedzy pomagają kształcić praktyczne umiejętności przewidziane w nowej podstawie programowej.
 - Zadania podsumowujące po każdym dziale ułatwiają systematyzowanie wiedzy i lepsze przygotowanie do sprawdzianów.
 - Zadania o zróżnicowanym stopniu trudności, w tym wyróżnione trudniejsze polecenia, ułatwiają indywidualizację nauczania.
 - Zadania `Aktywnie i praktycznie` przeznaczone do realizacji na dodatkowych lekcjach, kładą nacisk na samodzielne doświadczenia, zajęcia w terenie i obserwacje przyrody w najbliższej okolicy.

Różnorodne formy zadań, łączące walory edukacyjne z elementami gry i zabawy, oraz atrakcyjna szata graficzna sprawiają, że praca z zeszytem jest dla uczniów nie tylko kształcąca, ale również ciekawa.

Dodatkową atrakcją zeszytu jest możliwość zaprojektowania okładki z wykorzystaniem dołączonych naklejek, własnych zdjęć lub rysunków.

Na tropach przyrody 5. Część 2. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej przygotowano w wydawnictwie NOWA ERA. Materiał przygotowano dla: Szkoła podstawowa / Klasa 5 / Przyroda. Na tropach przyrody 5. Część 2. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej jest częścią serii Na tropach przyrody.
S
Szczegóły

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - Na tropach przyrody 5. Część 2. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.8/5 ( 5 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: