Muzyka 1. Zeszyt ćwiczeń + CD dla szkoły podstawowej - Monika Gromek, Grażyna Kilbach NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Muzyka 1. Zeszyt ćwiczeń + CD dla szkoły podstawowej

(reforma 2017)

podręcznik

Muzyka 1. Zeszyt ćwiczeń + CD dla szkoły podstawowej, (reforma 2017) - opis produktu:

Propozycje zajęć muzycznych zawarte w zeszycie ćwiczeń Muzyka do klasy 1 rozwijają wrażliwość muzyczną oraz wspomagają wszechstronny rozwój dziecka.

- Doskonalą umiejętności opanowane na lekcjach także w domu dzięki dodatkowej płycie CD z piosenkami do odsłuchiwania w domu.
- Wspomagają rozwój psychoruchowy i intelektualny dziecka dzięki atrakcyjnym ćwiczeniom relaksującym zamieszczonym w dziale Muzyka i zdrowie. Dziecko może je wykonywać wspólnie z dziadkami, rodzicami i rodzeństwem.
- Rozwijają wrażliwość muzyczną dzięki różnorodnym ćwiczeniom reprezentującym wszystkie aktywności muzyczne, takie jak śpiew, gra na instrumentach, świadome i aktywne słuchanie muzyki, ruch i taniec, inscenizacje, improwizacje.

Muzyka 1. Zeszyt ćwiczeń + CD dla szkoły podstawowej (reforma 2017), przygotowano w wydawnictwie NOWA ERA. Materiał przygotowano dla: Szkoła podstawowa / Klasa 1 / Muzyka.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Muzyka 1. Zeszyt ćwiczeń + CD dla szkoły podstawowej, (reforma 2017)

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.