Msza Święta. Materiały ze znakami komunikacji alternatywnej dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną - Anna Mielecka Jedność - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Msza Święta. Materiały ze znakami komunikacji alternatywnej dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną

  • Promocja
    image-promocja

podręcznik

Msza Święta. Materiały ze znakami komunikacji alternatywnej dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną - opis produktu:

`Msza Święta` - materiały edukacyjne do katechezy dla uczniów z umiarkowaną i znaczną niepełnosprawnością intelektualną
Msza Święta to kolejna po Spotykam Jezusa publikacja przeznaczona dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym oraz osób posługujących się alternatywnymi i wspomagającymi metodami komunikacji. Proste ilustracje i opisy dotyczące poszczególnych elementów Mszy Świętej pozwalają uczniom poznać przebieg Eucharystii. Znaki komunikacji alternatywnej PCS pomagają uporządkować pojęcia bazowe związane z uczestniczeniem w liturgii. Książka wprowadza do świadomego udziału we Mszy Świętej. Może być wykorzystana na lekcjach, jak również w kościele, gdzie pomoże uczniowi śledzić przebieg liturgii. Zawarte w niej treści z czasem powinny być rozszerzane i pogłębiane w miarę nabywania przez uczniów wiedzy i umiejętności.
Książka - przewodnik po Mszy Świętej dla uczniów z umiarkowaną i znaczną niepełnosprawnością intelektualną. Może być używany podczas lekcji religii, a także w domu i w kościele. Ilustracje dostosowane do możliwości percepcyjnych osób z niepełnosprawnością intelektualną, tekst łatwy do czytania oraz znaki komunikacji alternatywnej PCS (Picture Communication Symbols) pozwalają uczniom poznać poszczególne części Mszy Świętej.

Msza Święta. Materiały ze znakami komunikacji alternatywnej dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną pochodzi z wydawnictwa Jedność. Dedykowany jest do: Specjalne potrzeby edukacyjne / .
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Msza Święta. Materiały ze znakami komunikacji alternatywnej dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: