Motive Deutsch Neu 2. Podręcznik + CD do liceum i technikum. Kurs dla kontynuujących naukę - Alina Dorota Jarząbek, Danuta Koper WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Motive Deutsch Neu 2. Podręcznik + CD do liceum i technikum. Kurs dla kontynuujących naukę

Zakres podstawowy i rozszerzony

 • Promocja
  image-promocja

Motive Deutsch Neu 2. Podręcznik + CD do liceum i technikum. Kurs dla kontynuujących naukę, Zakres podstawowy i rozszerzony - opis produktu:

Cykl `Motive - Deutsch Neu` składa się z czterech części; jest przeznaczony dla uczniów kontynuujących naukę języka niemieckiego po gimnazjum zarówno w zakresie podstawowym, jak i w zakresie rozszerzonym. Uczniowie kontynuujący naukę w zakresie podstawowym pracują z częściami: 1., 2. i 3. Uczniowie kontynuujący naukę w zakresie rozszerzonym pracują z częściami: 2., 3. i 4.

Podręcznik Motive - Deutsch Neu 2 obejmuje następujące zakresy tematyczne ujęte w 5 rozdziałach: miejsca i krajobrazy, ludzie i związki, wygląd i moda, ciało i samopoczucie, święta i tradycje. Każdy rozdział zawiera ciekawe i różnorodne teksty, materiał do samooceny (Zwischenschritt), listę słownictwa do aktywnego opanowania i sprawdzian. Każdemu rozdziałowi podręcznika towarzyszy odpowiadający mu materiał części ćwiczeniowej z pomysłowymi zadaniami utrwalającymi umiejętności językowe. W drugiej części cyklu pojawiają się zadania dla zakresu rozszerzonego, które są wyróżnione kolorem zielonym. Wszystkie zadania maturalne oznaczone piktogramem Abi zostały zaktualizowane zgodnie z wymaganiami opublikowanymi przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w Informatorze o egzaminie maturalnym z języka niemieckiego od roku 2014/2015.

Motive Deutsch Neu 2. Podręcznik + CD do liceum i technikum. Kurs dla kontynuujących naukę Zakres podstawowy i rozszerzony, pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Pomaga w nauce języka niemieckiego. Motive Deutsch Neu 2. Podręcznik + CD do liceum i technikum. Kurs dla kontynuujących naukę jest częścią serii Motive Deutsch. Numer dopuszczenia podręcznika to: 683/2/2014. Motive Deutsch Neu 2. Podręcznik + CD do liceum i technikum. Kurs dla kontynuujących naukę jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Motive Deutsch Neu 2. Podręcznik + CD do liceum i technikum. Kurs dla kontynuujących naukę, Zakres podstawowy i rozszerzony

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 21 ocen )
 • 5
  17
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  2

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: