Motive Deutsch Neu 2. Podręcznik + 2 CD do liceum i technikum Kurs dla kontynuujących naukę - Alina Dorota Jarząbek, Danuta Koper WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Motive Deutsch Neu 2. Podręcznik + 2 CD do liceum i technikum Kurs dla kontynuujących naukę

Zakres podstawowy i rozszerzony

 • Promocja
  image-promocja

Motive Deutsch Neu 2. Podręcznik + 2 CD do liceum i technikum Kurs dla kontynuujących naukę, Zakres podstawowy i rozszerzony - opis produktu:

Cykl `Motive - Deutsch Neu` składa się z czterech części, jest przeznaczony dla uczniów kontynuujących naukę języka niemieckiego po gimnazjum zarówno w zakresie podstawowym, jak i w zakresie rozszerzonym. Uczniowie kontynuujący naukę w zakresie podstawowym pracują z częściami: 1., 2. i 3, a uczniowie kontynuujący naukę w zakresie rozszerzonym - z częściami: 2., 3. i 4.

Podręcznik Motive - Deutsch Neu 2 obejmuje następujące zakresy tematyczne ujęte w 5 rozdziałach: Landschaften und Orte, Menschen und Beziehungen, Aussehen und Trends, Körper und Geist oraz Extras - Feste und Traditionen.

Każdy rozdział zawiera ciekawe i różnorodne teksty, materiał do samooceny (Zwischenschritt), listę słownictwa do aktywnego opanowania i sprawdzian. Każdemu rozdziałowi podręcznika odpowiada materiał w zeszycie ćwiczeń z pomysłowymi zadaniami utrwalającymi umiejętności językowe. Polecenia w zadaniach dla uczniów kontynuujących naukę oznaczono zielonym kolorem. Wszystkie zadania maturalne oznaczone piktogramem T (Trening sprawności językowych) zostały zaktualizowane zgodnie z wymaganiami opublikowanymi przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w Informatorze o egzaminie maturalnym z języka niemieckiego od roku 2014/2015.

Podręcznik wpisany do wykazu podręczników MEN dopuszczonych do użytku szkolnego, przeznaczonych do kształcenia ogólnego, dostosowanych do wieloletniego użytku (na podstawie art. 22ao Ustawy z dn. 7 września 1991 o systemie oświaty).

Podręcznik zawiera również:

lekcje kulturoznawcze,
zestawienie przydatnych zwrotów,
ćwiczenia fonetyczne,
zadania projektowe,
zestaw zadań przygotowujących do egzaminu ustnego,
przykładowy arkusz maturalny na poziomie podstawowym
podręczny słowniczek niemiecko-polski obejmujący słownictwo prezentowane w podręczniku.

Komplet dla ucznia na jeden rok nauki obejmuje:
- podręcznik,
- 2 CD (w pakiecie z podręcznikiem).

Motive Deutsch Neu 2. Podręcznik + 2 CD do liceum i technikum Kurs dla kontynuujących naukę Zakres podstawowy i rozszerzony, pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Pomaga w nauce języka niemieckiego. Motive Deutsch Neu 2. Podręcznik + 2 CD do liceum i technikum Kurs dla kontynuujących naukę jest częścią serii Motive Deutsch. Numer dopuszczenia podręcznika to: 683/2/2014/2015. Motive Deutsch Neu 2. Podręcznik + 2 CD do liceum i technikum Kurs dla kontynuujących naukę jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Motive Deutsch Neu 2. Podręcznik + 2 CD do liceum i technikum Kurs dla kontynuujących naukę, Zakres podstawowy i rozszerzony

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.2/5 ( 35 ocen )
 • 5
  22
 • 4
  6
 • 3
  1
 • 2
  5
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: