Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. ELE.02, EE.05. Podręcznik do nauki zawodów technik elektryk i elektryk. Część 1 - Artur Bielawski, Wacław Kuźma WSiP
Ulubione
Kategorie

Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. ELE.02, EE.05. Podręcznik do nauki zawodów technik elektryk i elektryk. Część 1

podręcznik

Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. ELE.02, EE.05. Podręcznik do nauki zawodów technik elektryk i elektryk. Część 1 - opis produktu:

Podręcznik do kwalifikacji EE.05 (Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych) opracowany zgodnie z podstawą programową 2017 kształcenia w zawodach elektronik i technik elektronik w pełni pokrywa również materiał do kwalifikacji ELE.02 (Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych) do podstawy programowej 2019.

Podręcznik niezbędny w nauce zawodów elektryk i technik elektryk - stanowi podstawowe źródło wiedzy w przygotowaniach do egzaminu zawodowego.

Część pierwsza publikacji przedstawia wiadomości i kształtuje umiejętności praktyczne związane z budową i konserwacją maszyn i urządzeń elektrycznych. Dokładnie omówiono w niej wszystkie zagadnienia, których znajomość obowiązuje kandydata do zawodu - od ochrony przeciwporażeniowej po budowę, rodzaj i zastosowanie maszyn i urządzeń elektrycznych.

Godne zaufania kompendium aktualnej wiedzy - jego autorzy są twórcami publikacji zawodowych i doświadczonymi nauczycielami przedmiotów z branży elektronicznej, informatycznej i elektrycznej.

Obowiązkowa pozycja w przygotowaniach do egzaminu zawodowego! Wiadomości teoretyczne wsparte licznymi przykładami, ćwiczeniami i ilustracjami przybliżającymi praktyczne zastosowanie wiedzy.

Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. ELE.02, EE.05. Podręcznik do nauki zawodów technik elektryk i elektryk. Część 1 pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. ELE.02, EE.05. Podręcznik do nauki zawodów technik elektryk i elektryk. Część 1 jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. ELE.02, EE.05. Podręcznik do nauki zawodów technik elektryk i elektryk. Część 1

4.3/5 ( 3 oceny )
  5
  1
  4
  2
  3
  0
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.