Mocni wiarą 1. Podręcznik do religii dla liceum i technikum - Tadeusz Panuś, Renata Chrzanowska św. Stanisława BM - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Mocni wiarą 1. Podręcznik do religii dla liceum i technikum

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Mocni wiarą 1. Podręcznik do religii dla liceum i technikum - opis produktu:

Wartości i zasady dla nastolatka są istotne. Dorośli wiedzą, że potrzeba wielu doświadczeń życiowych aby stały się one niezmienne, mocne. Odwagą jest powiedzieć młodemu człowiekowi: ,,Nie musisz być ciągle trendy! Jesteś wspaniały i masz swoją wartość o wiele większą niż ta, której wymaga od Ciebie świat.`` Ten ważki temat wartości i życiowego fundamentu jakim jest Bóg, podejmuje podręcznik przeznaczony dla uczniów I klasy liceum.
Aby jednak lekcja religii była ciekawa i owocna polecamy dla katechetów również profesjonalnie opracowany podręcznik metodyczny. Podręcznik metodyczny to wiele dobrych pomysłów i inspiracji na każdą katechezę!

Mocni wiarą 1. Podręcznik do religii dla liceum i technikum pochodzi z wydawnictwa św. Stanisława BM. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Religia. Numer dopuszczenia podręcznika to: AZ-43-06/12-KR-1/15. Mocni wiarą 1. Podręcznik do religii dla liceum i technikum jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Mocni wiarą 1. Podręcznik do religii dla liceum i technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

3.7/5 ( 22 ocen )
 • 5
  12
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  3
 • 1
  4

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Joki2

ilość recenzji:35631

22-05-2020 21:52

Podręcznik bardzo słaby. Nie chciałbym się uczyć religii z takiego podręcznika. Nie wiadomo o co w nim chodzi. Już lepiej opracowali podręczniki do religii do klas 1 do 6 szkoły podstawowej.

Czy recenzja była pomocna?

Johny

ilość recenzji:35631

brak oceny 30-07-2013 22:05

Podręcznik mógłby być bardziej dopracowany. Ale cóż, jest, jaki jest.

Czy recenzja była pomocna?