Mit links! Język niemiecki 7. Podręcznik wieloletni + CD - Cezary Serzysko, Elżbieta Kręciejewska WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Mit links! Język niemiecki 7. Podręcznik wieloletni + CD

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Mit links! Język niemiecki 7. Podręcznik wieloletni + CD - opis produktu:

Podręcznik Mit links! do klasy 7 składa się z pięciu rozdziałów: Hallo!, Taschengeld, Schule, Meine Welt i Familie, które wprowadzają i pozwalają utrwalić słownictwo opisane w nowej podstawie programowej. Każdy rozdział dzieli się na sześć lekcji, w których uczeń znajdzie nowy materiał oraz stałe elementy. Na końcu rozdziału umieszczono sekcję Kommunikationslink, złożoną z dwóch części: Wortschatzkiste - zestawienie słów wraz z tłumaczeniami oraz Nützliche Wendungen - zestawienie aktywnych zwrotów wraz z tłumaczeniami. Ułatwią one naukę słownictwa i powtórki przed sprawdzianem. Dodatkowo każdy rozdział kończy sekcja Schreiblink, przeznaczona do ćwiczenia pisemnych form komunikacji. W klasie 7 moduły te zostały poświęcone redagowaniu wpisu na forum internetowym, ogłoszenia, notatki oraz e-maila - form wypowiedzi wymaganych przez podstawę programową, a ponadto bliskich uczniom, co zwiększa motywację do nauki.

Podręcznik zawiera dodatkowe lekcje Kulturlink, które prezentują kulturę krajów niemieckojęzycznych, zapoznają z podstawowymi informacjami na ich temat i pozwalają porównać ich specyfikę z życiem codziennym w Polsce. W klasie 7 omawia się znane święta (Feste feiern), najpopularniejsze formy płatności (Zahlen, bitte!), sposoby okazywania uczuć (Liebesbeweise), najpiękniejsze stadiony w Niemczech (Deutschlands schönstes Stadion). W tej części znajdują się także zadania projektowe związane ze słownictwem dotyczącym mediów społecznościowych oraz z aplikacjami mobilnymi (Mein Smartphone).

Mit links! Język niemiecki 7. Podręcznik wieloletni + CD pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Pomaga w nauce języka niemieckiego.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Mit links! Język niemiecki 7. Podręcznik wieloletni + CD

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 17 ocen )
 • 5
  12
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: