Między nami 4. Podręcznik do języka polskiego Nowa szkoła podstawowa - Agnieszka Łuczak, Anna Murdzek GWO Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Między nami 4. Podręcznik do języka polskiego Nowa szkoła podstawowa

podręcznik

Między nami 4. Podręcznik do języka polskiego Nowa szkoła podstawowa - opis produktu:

Nowy podręcznik dla klasy 4 łączy znane i sprawdzone pomysły serii Między nami z rozwiązaniami dydaktycznymi ułatwiającymi realizację podstawy programowej z 2017 r.

Najważniejsze kontynuacje:

Zintegrowane treści - każdy temat jest gotową jednostką lekcyjną, integrującą treści literackie, językowe i kulturowe.

Mądry dobór tekstów - zachowaliśmy zasadę, że teksty zamieszczone w podręczniku są ciekawe dla uczniów, angażują ich do pracy i dają pole do popisu przy omawianiu.

Skuteczne metody pracy z każdym uczniem - treści w podręcznikach są wieloaspektowe i uniwersalne. Służą wzrokowcom i słuchowcom, słabszym i zdolniejszym.

Dopracowane zadania i polecenia - obudowują każdy tekst i pomagają utrwalić cały materiał. Stanowią kolejne ogniwa lekcji.

Nowości i udoskonalenia:

Nowe teksty - dostosowane do zmienionego kanonu lektur. Więcej klasyki literatury polskiej.

Zupełna nowość! - uczniowie mogą posłuchać wybranych utworów z podręcznika. Wystarczy im do tego smartfon. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.sluchapka.gwo.pl.

Podręcznik jest zgodny z podstawą programową obowiązującą od roku szkolnego 2017/2018.

Między nami 4. Podręcznik do języka polskiego Nowa szkoła podstawowa pochodzi z wydawnictwa GWO Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 4 / Język polski. Między nami 4. Podręcznik do języka polskiego Nowa szkoła podstawowa jest częścią serii Między nami. Numer dopuszczenia podręcznika to: 867/1/2017.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Między nami 4. Podręcznik do języka polskiego Nowa szkoła podstawowa

4.5/5 ( 52 oceny )
 • 5
  41
 • 4
  2
 • 3
  3
 • 2
  4
 • 1
  2

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.