Menschen A 2.1 Kursbuch Podręcznik + DVD - Franz Specht, Sandra Evans, Angela Pude Hueber - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Menschen A 2.1 Kursbuch Podręcznik + DVD

podręcznik

Menschen A 2.1 Kursbuch Podręcznik + DVD - opis produktu:

Meschen to kurs przeznaczony dla początkujących dorosłych, prowadzi do poziomu B1 znajomości języka. Podręcznik podzielony jest na moduły, każdy z nich składa się z trzech lekcji oraz dodatkowych Modul-Plus-Seiten.
Każda lekcja obejmuje cztery strony, rozpoczyna się opisem interesującej sytuacji - czasami połączonej z tekstem do słuchania - która wprowadza do tematu lekcji, rozbudza emocje i zainteresowanie. Na kolejnych dwóch stronach, w autentycznych tekstach do słuchania i czytania, są wprowadzane nowe słowa, struktury oraz idiomy wraz z ich zastosowaniem. Nowe słownictwo prezentowane jest w postaci słownika obrazkowego. Czwarta strona to trening wypowiedzi pisemnych i ustnych oraz mini projekt. ModulPlus-Seiten dostarcza kolejne interesujące informacje: teksty do czytania, zadania do fi lmu z płyty DVD-ROM, projekt z zakresu Landeskunde, piosenki i wskazówki do kreatywnej nauki. Dołączona do podręcznika płyta DVD-ROM oferuje także możliwość indywidualnego pogłębiania wiedzy na każdym poziomie zaawansowania.
Wraz z możliwością sprawdzania poprawności wykonania zadań.
Książka ćwiczeń umożliwia samodzielne pogłębianie wiedzy z zakresu gramatyki i słownictwa, doskonalenie wymowy i samoocenę. Strona poświęcona literaturze pozwala poznać interesującą historię. Dołączona płyta CD zawiera teksty rozumienia ze słuchu do zadań z książki ćwiczeń.
Kurs Menschen oferuje wiele materiałów dodatkowych dla lektorów i kursantów.
W serwisie internetowym znajdą Państwo:
* wyczerpujące informacje na temat tej pozycji
* spis treści
* dwie lekcje próbne do wydrukowania lub w formie livebooka do wertowania
* materiały audio do lekcji próbnych
* wycinki z fi lmów DVD dla lektora do wykorzystania na lekcjach
* fragmenty z DVD-ROM dla kursanta, przeznaczony do samodzielnej nauki w domu
Serwis kursu Menschen pod:
www.hueber.de/menschen

Menschen A 2.1 Kursbuch Podręcznik + DVD pochodzi z wydawnictwa Hueber. Pomaga w nauce języka niemieckiego.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Menschen A 2.1 Kursbuch Podręcznik + DVD

4.6/5 ( 18 ocen )
  5
  15
  4
  1
  3
  1
  2
  0
  1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.