Maximal A1 Kursbuch + nagrania online. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy siódmej szkoły podstawowej - PRACA ZBIOROWA LektorKlett - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Maximal A1 Kursbuch + nagrania online. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy siódmej szkoły podstawowej

podręcznik

Maximal A1 Kursbuch + nagrania online. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy siódmej szkoły podstawowej - opis produktu:

Stali bohaterowie kursu. Jan, Lena, Anton i Alicia towarzyszą uczniom przez dwa lata i zapoznają ich z autentycznym językiem młodzieży.

Innowacyjna metoda nauczania. Film i Fotostory zintegrowane z podręcznikiem wzbudzają zainteresowanie uczniów i motywują ich do nauki języka niemieckiego.

Najlepsza taktyka? Łatwa gramatyka! Łagodna progresja gramatyczna oparta jest o autentyczne sytuacje komunikacyjne. Dodatkowo na końcu podręcznika znajdują się tabele gramatyczne z komentarzami, podsumowujące wszystkie zagadnienia z tomu.

Zrób to sam! Angażujące i aktywizujące projekty powiązane są z tematyką rozdziału oraz zawierają szczegółowe wskazówki, jak zaplanować pracę, zrealizować projekt i przedstawić jego efekty.

Przetasuj słówka. Słowniczek rozdziałowy `Mein Wortschatz` jest podzielony na kręgi tematyczne, a dodatkowo zawiera przykłady użycia w kontekście komunikacyjnym oraz różnice pomiędzy językiem polskim i niemieckim.

Głośno i wyraźnie. Prawidłowa wymowa jest kształtowana od początku nauki poprzez przyjazne dla polskich uczniów wskazówki i proste, praktyczne ćwiczenia.

Po sąsiedzku. Informacje Landeskunde dotyczące krajów DACHL pojawiają się w formie ciekawostek.

`Extra` zakończenie roku. Dodatkowy rozdział przygotowany specjalnie na ostatnie tygodnie roku szkolnego.

Maximal A1 Kursbuch + nagrania online. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy siódmej szkoły podstawowej pochodzi z wydawnictwa LektorKlett. Pomaga w nauce języka niemieckiego.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Maximal A1 Kursbuch + nagrania online. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy siódmej szkoły podstawowej

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.