Matura Traveller. - Pre-Intermediate. Workbook Zeszyt ćwiczeń + CD / PRACA ZBIOROWA mm Publications | Podręczniki w Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matura Traveller. - Pre-Intermediate. Workbook Zeszyt ćwiczeń + CD

podręcznik

Matura Traveller. - Pre-Intermediate. Workbook Zeszyt ćwiczeń + CD - opis produktu:

Matura Traveller to kurs języka angielskiego przeznaczony dla szkół średnich.
Składa się z 4 części i prowadzi od poziomu elementary do upper-intermediate (według CEF od A1.2 do B2).
Kurs spełnia wymogi Europejskiego Systemu Kształcenia Językowego (CEF), każdy poziom kursu składa się z 8 tematycznie dobranych modułów.
Kurs dostosowany jest do wymogów egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Poziom: Elementary - Upper-Intermediate A1.2 - B2 (CEF)
Autor: H. Q. Mitchell

Najważniejsze cechy serii MATURA TRAVELLER:
* Aktualna tematyka związana z zainteresowaniami współczesnej młodzieży dodatkowo wzbogacająca wiedzę o współczesnym świecie.
* Dialogi odzwierciedlające aktualny sposób posługiwania się językiem angielskim jako uniwersalnym narzędziem komunikacji.
* Równomierne rozwijanie wszystkich umiejętności językowych.
* Konsekwentne rozwijanie zasobu słownictwa.
* Gramatyka prezentowana w kontekście komunikacyjnym.
* Rozwijanie umiejętności w zakresie czytania i słuchania w zgodzie z wymogami egzaminacyjnymi.
* Różnorodność zadań i ćwiczeń o charakterze komunikacyjnym.
* Stopniowe doskonalenie technik tworzenia tekstów pisanych.
* Ćwiczenia doskonalące umiejętność krytycznego myślenia oraz wyrażania własnych opinii.
* Praktyczne wskazówki służące budowaniu umiejętności samodzielnej analizy problemów.
* Działy powtórzeniowe służące przypomnieniu i utrwaleniu wiadomości.
* Działy poświęcone gramatyce w prosty i przystępny sposób utrwalające zasady gramatyczne w powiązaniu z potrzebami komunikacyjnymi.
* Strony poświęcone kulturze krajów anglojęzycznych.
* Piosenki utrwalające istotne elementy językowe.

Ponadto, podręcznik ten zawiera:

* Różnorodne i starannie dobrane ćwiczenia rozwijające wszystkie sprawności językowe w kontekście zadań egzaminacyjnych na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
* Bogaty zestaw ćwiczeń z zakresu wszystkich wymaganych obszarów tematycznych zawartych w katalogu maturalnym.
* Wskazówki pomagające opanować techniki rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.
* Praktyczne ćwiczenia z zakresu gramatyki i funkcji językowych opracowane w kontekście zadań maturalnych.
* Sekcję Matura Focus (zamieszczoną po każdym module) lub Matura Practice (z testami do poziomu rozszerzonego), której celem jest zapoznanie ucznia z zadaniami maturalnymi występującymi w części ustnej i pisemnej egzaminu i skupiającymi się wokół danego tematu.
S
Szczegóły
 • RRecenzje
 • Podręcznik
 • Matura Traveller. - Pre-Intermediate. Workbook Zeszyt ćwiczeń + CD
4.5/5 ( 6 ocen )
  5
  5
  4
  0
  3
  0
  2
  1
  1
  0
imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.

Ciekawe pomysły Gandalfa

 • Arkusze do matury z fizyki to najnowsza publikacja, która umożliwia rzetelne przygotowanie do egzaminu. Publikacja zawiera: opis i zasady aktualnie obowiązującej matury; 5 arkuszy maturalnych, opracowanych na wzór zestawów Centralnej Komisji Egzaminacyjnej; wzorcowe odpowiedzi,...

 • Zbiór przeznaczony dla uczniów przygotowujących się do pisemnego egzaminu dojrzałości z matematyki na poziomie rozszerzonym. Zadania ułożone tematycznie według podstawy programowej: Liczby rzeczywiste; Wyrażenia algebraiczne; Równania i nierówność; Funkcja Ciągi; Trygonometria; Planimetria;...

 • Zbiór przeznaczony dla uczniów przygotowujących się do pisemnego egzaminu dojrzałości z matematyki na poziomie podstawowym. Zadania ułożone tematycznie według działów matematyki: Liczby rzeczywiste; Funkcja liniowa; Funkcja kwadratowa; Wielomiany i funkcje wymierne; Trygonometria; Funkcje...

 • - 14 arkuszy tematycznych: Liczby rzeczywiste. Równania i nierówności. Funkcje (2), Własności funkcji, Trygonometria, Ciągi, Geometria analityczna, Planimetria, Stereometria, Statystyka i elementy rachunku prawdopodobieństwa, - 3 arkusze tematyczne podsumowujące, - 12 autorskich arkuszy...

 • - 10 arkuszy tematycznych: Liczby rzeczywiste. Wyrażenia algebraiczne. Równania i nierówności, Funkcje, Trygonometria, Planimetria, Geometria analityczna, Stereometria, Rachunek prawdopodobieństwa, Rachunek różniczkowy, - 16 autorskich arkuszy egzaminacyjnych, - maturalne arkusze egzaminacyjne...

 • - dwa autorskie arkusze egzaminacyjne, - maturalne arkusze egzaminacyjne z grudnia 2014, maja 2016, maja i czerwca 2017, maja i czerwca 2018 oraz maja i czerwca 2019r., - do wszystkich arkuszy zostały dołączone modele odpowiedzi z przykładowymi sposobami rozwiązania zadań.