Matura na cito Chemia próbne arkusze egzaminacyjne - Jacek Mieszkowicz, Małgorzata Męcik, Maria Wróblewska Biomedica - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matura na cito Chemia próbne arkusze egzaminacyjne (miękka)

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Matura na cito Chemia próbne arkusze egzaminacyjne - opis produktu:

Matura na cito to nowa seria dla maturzystów. Publikacja zawiera dziewięć próbnych arkuszy maturalnych, wraz z odpowiedziami oraz pełnymi rozwiązaniami do zadań obliczeniowych. Zadania zawarte w arkuszach powstały na bazie najlepszej literatury, są zgodne z nową podstawą programową i stanowią świetną powtórkę materiału. Arkusze zawierają zadania, które zmuszają maturzystę do myślenia, wymagają nie tylko wiedzy na poziomie rozszerzonym, ale także umiejętności kojarzenia faktów i wykorzystania zdobytej wiedzy z poprzednich lat nauki. Typy zadań umieszczone w arkuszach mogą pojawić się na egzaminie maturalnym z chemii w kolejnych latach. Dodatkowo w zbiorze zamieszczono zakres materiału obowiązujący do matury z chemii wg. Ministerstwa Edukacji Narodowej. Mamy nadzieję, że ,,Matura na cito` zdobędzie względy przyszłych maturzystów i nauczycieli, a kolejne edycje będą stanowić doskonalsze narzędzie przygotowawcze do egzaminu maturalnego.

Matura na cito Chemia próbne arkusze egzaminacyjne pochodzą z wydawnictwa Biomedica. Dedykowane są do: Materiały pomocnicze do matury / Chemia.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Matura na cito Chemia próbne arkusze egzaminacyjne

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.8/5 ( 4 oceny )
 • 5
  3
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: