Matura Focus 3. Students Book Podręcznik wieloletni + CD mp3 / Sue Kay, Vaughan Jones, Bartosz Michałowski, Daniel Brayshaw Pearson Longman | Podręczniki w Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matura Focus 3. Student`s Book Podręcznik wieloletni + CD mp3

podręcznik

Matura Focus 3. Student`s Book Podręcznik wieloletni + CD mp3 - opis produktu:

Poziom: B1/B1+

Matura Focus to pierwsza seria dla szkół ponadgimnazjalnych zintegrowana z Repetytoriami Longmana dla jeszcze lepszego przygotowania do egzaminu. Matura Focus dba o potrzeby uczniów słabszych oraz buduje poprawność językową, potrzebną na egzaminie i w codziennej komunikacji.

KSIĄŻKA UCZNIA to poukładany i systematyczny program, który skupia się na każdej umiejętności. Zawiera 8 rozdziałów tematycznych po 8 lekcji każdy - dokładnie taka ilość materiału, którą można zrealizować w jeden rok szkolny.

Każdemu rozdziałowi towarzyszy lista słów oraz zestaw dodatkowych ćwiczeń w zeszycie Word Store. Odnośniki do Word Store znajdują się także w lekcjach skillowych, bo nauka czytania czy słuchania to doskonała okazja do poznania nowych słówek.

Ramki Show what you know na początku rozdziału pomagają przywołać słowa, które uczniowie już znają.

W klasie zawsze są uczniowie, którzy potrzebują dodatkowych wyjaśnień gramatyki. W Matura Focus znajdą je na stronach Grammar reference and practice na końcu książki, a obok nich także ćwiczenia sprawdzające znajomość konkretnych zagadnień.

Zadania w typie egzaminacyjnym oznaczyliśmy ramką Exam Focus. Podsumowaniem są też dwie strony z zadaniami maturalnymi po każdym rozdziale, które wykorzystują język z lekcji i dają możliwość sprawdzenia się.

ZESZYT WORD STORE wklejony na końcu książki ucznia to bank słownictwa, który będzie wymarzoną pomocą przed egzaminem. Zawiera:

  * Dwie strony ćwiczeń leksykalnych do każdego rozdziału,
  * Listy wyrażeń przyimkowych i czasowników frazalnych potrzebnych na maturze,
  * Przypomnienie zasad słowotwórstwa, zaimków, liczebników oraz czasowników nieregularnych.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Matura Focus 3. Student`s Book Podręcznik wieloletni + CD mp3
4.4/5 ( 50 ocen )
  5
  39
  4
  2
  3
  3
  2
  4
  1
  2

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.

Ciekawe pomysły Gandalfa

 • Poziom: A2+/B1  Matura Focus to seria dla szkół ponadgimnazjalnych, zintegrowana z Repetytoriami Longmana, dla jeszcze lepszego przygotowania do egzaminu.  Matura Focus dba o potrzeby uczniów słabszych oraz buduje poprawność językową, potrzebną na egzaminie i w codziennej komunikacji.  ...

 • Poziom: A2/A2+  Matura Focus to seria dla szkół ponadgimnazjalnych, zintegrowana z Repetytoriami Longmana, dla jeszcze lepszego przygotowania do egzaminu.  Matura Focus dba o potrzeby uczniów słabszych oraz buduje poprawność językową, potrzebną na egzaminie i w codziennej komunikacji.  ...

 • Matura Focus to pierwsza seria dla szkół ponadgimnazjalnych zintegrowana z bestsellerowymi Repetytoriami Longmana dla jeszcze lepszego przygotowania do egzaminu. Matura Focus dba o potrzeby uczniów słabszych oraz buduje poprawność językową, potrzebną na egzaminie i w codziennej komunikacji.

 • Poziom: A2+/B1  Matura Focus to seria dla szkół ponadgimnazjalnych, zintegrowana z Repetytoriami Longmana, dla jeszcze lepszego przygotowania do egzaminu.  Matura Focus dba o potrzeby uczniów słabszych oraz buduje poprawność językową, potrzebną na egzaminie i w codziennej komunikacji.  ...

 • Matura Choices to nowoczesny kurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Seria gwarantuje:   * ciekawe lekcje zgodne z wymogami nowej podstawy programowej,   * solidne przygotowanie do matury z języka angielskiego dzięki zadaniom maturalnym wplecionym w każdy rozdział, a także stronom Matura...

 • Najważniejsze cechy serii MATURA TRAVELLER: * Aktualna tematyka związana z zainteresowaniami współczesnej młodzieży dodatkowo wzbogacająca wiedzę o współczesnym świecie. * Dialogi odzwierciedlające aktualny sposób posługiwania się językiem angielskim jako uniwersalnym narzędziem...