Matura Focus 3. Students Book Podręcznik wieloletni + CD mp3 - Daniel Brayshaw, Sue Kay, Vaughan Jones, Bartosz Michałowski Pearson Longman - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matura Focus 3. Student`s Book Podręcznik wieloletni + CD mp3

podręcznik

Matura Focus 3. Student`s Book Podręcznik wieloletni + CD mp3 - opis produktu:

Poziom: B1/B1+

Matura Focus to pierwsza seria dla szkół ponadgimnazjalnych zintegrowana z Repetytoriami Longmana dla jeszcze lepszego przygotowania do egzaminu. Matura Focus dba o potrzeby uczniów słabszych oraz buduje poprawność językową, potrzebną na egzaminie i w codziennej komunikacji.

KSIĄŻKA UCZNIA to poukładany i systematyczny program, który skupia się na każdej umiejętności. Zawiera 8 rozdziałów tematycznych po 8 lekcji każdy - dokładnie taka ilość materiału, którą można zrealizować w jeden rok szkolny.

Każdemu rozdziałowi towarzyszy lista słów oraz zestaw dodatkowych ćwiczeń w zeszycie Word Store. Odnośniki do Word Store znajdują się także w lekcjach skillowych, bo nauka czytania czy słuchania to doskonała okazja do poznania nowych słówek.

Ramki Show what you know na początku rozdziału pomagają przywołać słowa, które uczniowie już znają.

W klasie zawsze są uczniowie, którzy potrzebują dodatkowych wyjaśnień gramatyki. W Matura Focus znajdą je na stronach Grammar reference and practice na końcu książki, a obok nich także ćwiczenia sprawdzające znajomość konkretnych zagadnień.

Zadania w typie egzaminacyjnym oznaczyliśmy ramką Exam Focus. Podsumowaniem są też dwie strony z zadaniami maturalnymi po każdym rozdziale, które wykorzystują język z lekcji i dają możliwość sprawdzenia się.

ZESZYT WORD STORE wklejony na końcu książki ucznia to bank słownictwa, który będzie wymarzoną pomocą przed egzaminem. Zawiera:

  * Dwie strony ćwiczeń leksykalnych do każdego rozdziału,
  * Listy wyrażeń przyimkowych i czasowników frazalnych potrzebnych na maturze,
  * Przypomnienie zasad słowotwórstwa, zaimków, liczebników oraz czasowników nieregularnych.

Matura Focus 3. Student`s Book Podręcznik wieloletni + CD mp3 pochodzi z wydawnictwa Pearson Longman. Pomaga w nauce języka angielskiego. Matura Focus 3. Student`s Book Podręcznik wieloletni + CD mp3 jest częścią serii Matura Focus. Numer dopuszczenia podręcznika to: 672/3/2014/2015.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Matura Focus 3. Student`s Book Podręcznik wieloletni + CD mp3

4.4/5 ( 50 ocen )
 • 5
  39
 • 4
  2
 • 3
  3
 • 2
  4
 • 1
  2

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.