Matura Focus 2. Students Book Podręcznik wieloletni + CD mp3 - Daniel Brayshaw, Sue Kay, Vaughan Jones, Bartosz Michałowski Pearson Longman - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matura Focus 2. Student`s Book Podręcznik wieloletni + CD mp3

podręcznik

Matura Focus 2. Student`s Book Podręcznik wieloletni + CD mp3 - opis produktu:

Poziom: A2+/B1

 Matura Focus to seria dla szkół ponadgimnazjalnych, zintegrowana z Repetytoriami Longmana, dla jeszcze lepszego przygotowania do egzaminu.
 Matura Focus dba o potrzeby uczniów słabszych oraz buduje poprawność językową, potrzebną na egzaminie i w codziennej komunikacji.

  Książka ucznia - to poukładany i systematyczny program, który skupia się na każdej umiejętności. Zawiera 8 rozdziałów tematycznych po 8 lekcji każdy - dokładnie taka ilość materiału, którą można zrealizować w jeden rok szkolny.

Matura Focus dba o stały rozwój słownictwa uczniów
Każdemu rozdziałowi towarzyszy lista słów oraz zestaw dodatkowych ćwiczeń w zeszycie Word Store. Odnośniki do Word Store znajdują się także w lekcjach skillowych, bo nauka czytania czy słuchania to doskonała okazja do poznania nowych słówek!

Zeszyt Word Store wklejony na końcu książki ucznia to bank słownictwa, który będzie wymarzoną pomocą przed egzaminem. Zawiera:
 - Dwie strony ćwiczeń leksykalnych do każdego rozdziału,
 - Listy wyrażeń przyimkowych i czasowników frazalnych potrzebnych na maturze,
 - Przypomnienie zasad słowotwórstwa, zaimków, liczebników oraz czasowników nieregularnych.

Matura Focus 2. Student`s Book Podręcznik wieloletni + CD mp3 pochodzi z wydawnictwa Pearson Longman. Pomaga w nauce języka angielskiego. Matura Focus 2. Student`s Book Podręcznik wieloletni + CD mp3 jest częścią serii Matura Focus. Numer dopuszczenia podręcznika to: 672/2/2013/2015. Matura Focus 2. Student`s Book Podręcznik wieloletni + CD mp3 jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Matura Focus 2. Student`s Book Podręcznik wieloletni + CD mp3

4.5/5 ( 54 oceny )
 • 5
  42
 • 4
  4
 • 3
  1
 • 2
  5
 • 1
  2

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.