Matematyka. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 7 szkoły podstawowej - PRACA ZBIOROWA WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matematyka. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 7 szkoły podstawowej

podręcznik

Matematyka. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 7 szkoły podstawowej - opis produktu:

eszyt ćwiczeń jest ściśle skorelowany z podręcznikiem Matematyka. Podręcznik. Szkoła podstawowa. Klasa 7.

Publikacja jest dostosowana do umiejętności uczniów klasy 7. Zawiera zadania głównie łatwe i o średnim stopniu trudności, które umożliwiają zrozumienie podstawowych zależności, wyćwiczenie nowych umiejętności oraz doskonalenie sprawności rachunkowej.

Treść wielu zadań odnosi się do codziennego życia. Obejmuje takie tematy jak sport, internet, zakupy, elektronika czy rzeczywistość szkolna. Zagadnienia bliskie uczniom motywują ich do nauki matematyki. Uczniowie wiedzą, po co się jej uczą i jak zdobytą wiedzy wykorzystają w życiu.

Zadania w zeszycie ćwiczeń zostały podzielone na 7 działów tematycznych, a każdy dział - na tematy. W każdym z nich znajduje się od 4 do 14 zadań różnego typu. Zadania ułożono ze wzrastającym stopniem trudności. Na końcu publikacji zamieszczono zestawy zadań `A gdyby egzamin był teraz?` na wzór arkusza egzaminacyjnego, który ma na celu oswojenie uczniów z formą arkusza egzaminacyjnego i rozpoczęcie systematycznego treningu przed egzaminem.

Spis treści w klasie 7:
1. Liczby
2. Procenty
3. Trójkąty
4. Wyrażenia algebraiczne
5. Równania
6. Wielokąty
7. Potęgi

Matematyka. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 7 szkoły podstawowej przygotowano w wydawnictwie WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Materiał przygotowano dla: Szkoła podstawowa / Klasa 7 / Matematyka.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Matematyka. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 7 szkoły podstawowej

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.