Matematyka z plusem 4. Podręcznik - Piotr Zarzycki, Małgorzata Dobrowolska, Marta Jucewicz GWO Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matematyka z plusem 4. Podręcznik - opis produktu:

Jaki jest podręcznik serii Matematyka z plusem?

 - Przemyślany i wygodny - składa się z działów zbudowanych z krótkich tematów, będących gotowymi do zastosowania scenariuszami lekcji.
 - Powiązany z rzeczywistością - treść zadań zawsze nawiązuje do tego, co uczniom bliskie. Taki sposób nauczania sprawia, że uczniowie rozumieją matematykę, niczego nie uczą się na pamięć, a przyswojoną wiedzę potrafią wykorzystać w praktyce.
 - Rozwijający i skuteczny - powtarzalny układ treści sprzyja samokształceniu, a zadania o podwyższonym stopniu trudności pozwalają uczniom wchodzić na coraz wyższy poziom.

Co znalazło się w nowym wydaniu?
 
- Uprościliśmy wiele zadań oraz te zagadnienia, które sprawiały kłopot młodszym uczniom trafiającym z etapu wczesnoszkolnego z niewielkimi umiejętnościami. Zmieniliśmy m.in. zawartość tematów: Rachunki pamięciowe, Jednostki długości i masy, Kalendarz i czas, Zapisywanie wyrażeń dwumianowanych.
 - Wprowadziliśmy innowacyjną metodę pracy z zadaniami tekstowymi.
 - Dodaliśmy Minisprawdziany zawierające typy zadań egzaminacyjnych zaproponowane przez CKE. Dzięki temu można przygotowywać uczniów do sprawdzianu w 6 klasie już od pierwszych lekcji.

Podręcznik jest w pełni dostosowany do wymogów znowelizowanej ustawy oświatowej oraz obowiązującej podstawy programowej.

Matematyka z plusem 4. Podręcznik pochodzi z wydawnictwa GWO Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 4 / Matematyka. Matematyka z plusem 4. Podręcznik jest częścią serii Matematyka z plusem. Numer dopuszczenia podręcznika to: 780/1/2017. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Matematyka z plusem 4. Podręcznik

4.4/5 ( 56 ocen )
 • 5
  42
 • 4
  2
 • 3
  5
 • 2
  4
 • 1
  3

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Sun-sii

21-08-2020 17:58

Podręczniki sie bardzo dobrze sprawdzają,są przejrzyste i kolorowe co ciekawi uczniów i zachęca do nauki.

Czy recenzja była pomocna?
brak oceny

LOL XD

4-04-2018 20:35

Matematyka to gó**o nie cierpie jej

Czy recenzja była pomocna?