Matematyka z kluczem 7. Zeszyt ćwiczeń dla klasy siódmej szkoły podstawowej - Małgorzata Paszyńska, Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matematyka z kluczem 7. Zeszyt ćwiczeń dla klasy siódmej szkoły podstawowej

Nowa edycja 2020-2022

podręcznik

Matematyka z kluczem 7. Zeszyt ćwiczeń dla klasy siódmej szkoły podstawowej, Nowa edycja 2020-2022 - opis produktu:

Zeszyt ćwiczeń - Nowa edycja 2020-2022 - Reforma 2017

Zeszyt ćwiczeń `Matematyka z kluczem` dla klasy 7 szkoły podstawowej ułatwia systematyczny trening w rozwiązywaniu zadań dopasowanych do każdego tematu podręcznika. Jego forma jest odpowiednia do wieku i możliwości uczniów oraz ich zainteresowań. Pomaga systematycznie ćwiczyć i utrwalać umiejętności matematyczne.

- Pozwala stopniowo ćwiczyć umiejętności dzięki pogrupowaniu zadań według stopnia trudności: Rozgrzewka na stronie zielonej, Trening - na stronie niebieskiej, a Na medal - pod kodami QR prowadzącymi do portalu docwiczenia.pl.
- Pomaga przygotować się do sprawdzianów dzięki zestawom zadań powtórzeniowych po każdym dziale.
- Pozwala oszczędzać czas i skupić się na właściwym rozwiązywaniu zadań dzięki miejscom przeznaczonym do zapisywania toku rozumowania.
- Ułatwia przygotowania do egzaminu ósmoklasisty dzięki zadaniom zamkniętym kończącym każdy temat, zestawom zadań powtórzeniowych po każdym dziale przygotowanym na wzór arkusza egzaminacyjnego oraz pogrupowanym tematycznie zadaniom z egzaminów z poprzednich lat.

Matematyka z kluczem 7. Zeszyt ćwiczeń dla klasy siódmej szkoły podstawowej Nowa edycja 2020-2022, przygotowano w wydawnictwie NOWA ERA. Materiał przygotowano dla: Szkoła podstawowa / Klasa 7 / Matematyka. Matematyka z kluczem 7. Zeszyt ćwiczeń dla klasy siódmej szkoły podstawowej jest częścią serii Matematyka z kluczem.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Matematyka z kluczem 7. Zeszyt ćwiczeń dla klasy siódmej szkoły podstawowej, Nowa edycja 2020-2022

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.