Matematyka z kluczem 8. Podręcznik do klasy ósmej szkoły podstawowej - Jerzy Janowicz, Małgorzata Paszyńska, Marcin Braun, Wojciech Babiański, Agnieszka Mańkowska, Karolina Wej, Ewa Szmytkiewicz NOWA
Ulubione
Kategorie

Matematyka z kluczem 8. Podręcznik do klasy ósmej szkoły podstawowej, (reforma 2017) - opis produktu:

Podręcznik `Matematyka z kluczem` dla klasy 8 szkoły podstawowej jest zgodny z wymogami nowej podstawy programowej. Pokazuje przydatność matematyki w życiu codziennym; angażuje i rozwija praktyczne umiejętności oraz przygotowuje do egzaminu ósmoklasisty.

Podręcznik `Matematyka z kluczem` dla klasy 8 szkoły podstawowej to podręcznik, który zaciekawi i zainteresuje matematyką, a także pomoże przygotować się do egzaminu ósmoklasisty.

Angażuje w naukę dzięki osadzeniu zadań w kontekście praktycznym, w zakresie przydatnym na co dzień.
Umożliwia samodzielną naukę dzięki czytelnie przekazywanym treściom, wyróżnianiu najważniejszych pojęć, licznym rozwiązanym Przykładom i odpowiadającym im ćwiczeniom oraz wyjaśnieniom krok po kroku.
Ułatwia zapamiętywanie dzięki czytelnym wyróżnieniom, schematom, wywołaniu skojarzeń za pomocą metod mnemotechnicznych.
Pomaga utrwalać wiedzę dzięki elementom powtórzeniowym kończącym tematy i działy.
Budzi zainteresowanie matematyką, czemu służą nowoczesne infografiki pokazujące związki matematyki z różnymi dziedzinami życia, m.in. z dbaniem o zdrowie, budżetem, sportem, nauką, techniką, historią.
Pomaga przygotować się do egzaminu ósmoklasisty - dział Powtórzenie wiadomości ze szkoły podstawowej porządkuje i systematyzuje wiedzę.

Matematyka z kluczem 8. Podręcznik do klasy ósmej szkoły podstawowej (reforma 2017), pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 8 / Matematyka. Matematyka z kluczem 8. Podręcznik do klasy ósmej szkoły podstawowej jest częścią serii Matematyka z kluczem. Numer dopuszczenia podręcznika to: 875/5/2018.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Matematyka z kluczem 8. Podręcznik do klasy ósmej szkoły podstawowej, (reforma 2017)

4.6/5 ( 48 ocen )
 • 5
  41
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  2
 • 1
  2

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.