Matematyka z kluczem 5. Zbiór zadań do klasy czwartej szkoły podstawowej - Jerzy Janowicz NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matematyka z kluczem 5. Zbiór zadań do klasy czwartej szkoły podstawowej

(reforma 2017)

podręcznik

Matematyka z kluczem 5. Zbiór zadań do klasy czwartej szkoły podstawowej, (reforma 2017) - opis produktu:

Pomaga w pokonywaniu `zakrętów matematycznych`
W serii Matematyka z kluczem odpowiednio dobrane metody dydaktyczne oraz specjalnie przygotowane elementy obudowy umożliwiają łagodne pokonanie `zakrętów matematycznych`.

Ułatwia pracę z uczniami o różnych potrzebach edukacyjnych
Duża liczba zadań o zróżnicowanym stopniu trudności oraz dodatkowe rozwiązania metodyczne ułatwiają pracę ze wszystkimi uczniami, przy jednoczesnym uwzględnieniu ich indywidualnych predyspozycji.

Umożliwia nauczanie praktycznej matematyki
Dzięki licznym odniesieniom do innych przedmiotów i życia codziennego, uczeń widzi, że matematyka jest potrzebna i obecna niemal na każdym kroku.

Ułatwia systematyczne utrwalanie wiadomości i umiejętności
Systematyczność w uczeniu się matematyki jest bardzo ważna. Regularne sprawdzanie wiedzy i umiejętności nie tylko pozwala zobaczyć, czy uczeń zrozumiał dany temat, ale także umożliwia zbudowanie solidnych podstaw i ugruntowanie wiedzy.

Matematyka z kluczem 5. Zbiór zadań do klasy czwartej szkoły podstawowej (reforma 2017), przygotowało wydawnictwo NOWA ERA. Produkt dedykowany do: Szkoła podstawowa / Klasa 5 / Matematyka. Matematyka z kluczem 5. Zbiór zadań do klasy czwartej szkoły podstawowej jest częścią serii Matematyka z kluczem.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Matematyka z kluczem 5. Zbiór zadań do klasy czwartej szkoły podstawowej, (reforma 2017)

4.5/5 ( 45 ocen )
 • 5
  36
 • 4
  2
 • 3
  3
 • 2
  1
 • 1
  3

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.