Matematyka z kluczem 5 część 2. Podręcznik dla szkoły podstawowej / Małgorzata Paszyńska, Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska NOWA ERA 17,65 zł | Podręczniki w Gandalf.com.pl
Kategorie
 • image

Matematyka z kluczem 5 część 2. Podręcznik dla szkoły podstawowej

podręcznik

Matematyka z kluczem 5 część 2. Podręcznik dla szkoły podstawowej - opis produktu:

W drugiej części podręcznika dla klasy piątej znajdują się treści poświęcone ułamkom dziesiętnym, figurom płaskim, liczbom całkowitym oraz figurom przestrzennym.

W książce umieszczono również dział Matematyka i my, który zawiera zadania umożliwiające rozwijanie umiejętności matematycznych potrzebnych w sytuacjach praktycznych.

Każdy temat w podręczniku rozpoczyna gra Na dobry początek, która pozwala na samodzielne odkrywanie świata matematyki. Prezentacje szczegółowo rozwiązanych przykładów ułatwiają stopniowe rozwijanie danej umiejętności.

Specjalnie przygotowane zadania z kluczem umożliwiają uczniom pracę w indywidualnym tempie. Praktyczne wskazówki umieszczone w ramce Dobre rady ułatwiają naukę.
S
Szczegóły

Tego samego autora

 • RRecenzje
 • Podręcznik
 • Matematyka z kluczem 5 część 2. Podręcznik dla szkoły podstawowej
4.4/5 ( 30 ocen )
  5
  20
  4
  5
  3
  2
  2
  2
  1
  1
imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

brak oceny
 • 22-08-2013
 • 14:32

Autorami tego podręcznika są: Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska i Małgorzata Paszyńska. Jest dobrze zrozumiały i ciekawy. Opis okładki: ogólnie ma kolor niebieski, na górze podręcznika znajduje się tytuł, a obok tytułu po prawej stronie stoi dziewczynka trzymająca klucz z napisem 5, na środku jest portret dziewczynki która pisze coś w zeszycie, obok dziewczynki jest zielona chmurka z napisem Część 2, a po prawej i po lewej stronie dziewczynki są różne zadania i figury geometryczne. Dodatkowo do podręcznika dodane są okulary 3D.

Czy recenzja była pomocna?

Ciekawe pomysły Gandalfa

 • Pozwala dostrzec prawa matematyki dzięki interesującym wprowadzeniom Na dobry początek. Wspiera rozwijanie umiejętności dzięki przykładom szczegółowo rozwiązanych zadań. Każdy uczeń może pracować w indywidualnym tempie, rozwiązując specjalnie przygotowane zadania z kluczem. Ułatwia naukę...

 • 43.32 zł
  36.82 zł

  Podręcznik opatrzony jest fachową i rzetelną wiedzą merytoryczną i metodyczną. Wyróżnia go jasny, precyzyjny i przyjazny uczniom sposób przedstawiania treści, który sprzyja zrozumieniu matematyki. Rozwija myślenie matematyczne i angażuje uczniów do nauki. W zestawach zadań zawarte zostały...

 • Zeszyty ćwiczeń Arytmetyka i Geometria przeznaczone są dla nauczycieli, którym zależy na możliwie najwyższym poziomie nauczania przedmiotu, ale nie mogą pozwolić sobie na komfort pracy z trzyzeszytową wersją ćwiczeń (wersją A). Zeszyty są dostosowane do zawartości nowego podręcznika.

 • Co znalazło się w nowym wydaniu? Uprościliśmy wiele zadań oraz te zagadnienia, które sprawiały uczniom kłopot. Dodaliśmy Minisprawdziany, które można wykorzystać jako materiał do przygotowań przed klasówką z danego działu. Podręcznik jest dostosowany do wymogów znowelizowanej ustawy...

 • Podręcznik `Matematyka z kluczem` jest zgodny z wymogami nowej podstawy programowej. Zawiera znane i cenione przez nauczycieli rozwiązania dydaktyczne, które ułatwiają rozumienie ważnych zagadnień i kształcenie umiejętności przedmiotowych.

 • Nowy cykl `Matematyka z pomysłem` rozwija zainteresowanie przedmiotem, rozbudza kreatywność, kształtuje samodzielność i umiejętność pracy zespołowej, uczy posługiwania się nowoczesną technologią. Cykl wyróżnia także szczególna troska o potrzeby młodszych uczniów, którzy rozpoczynają czwartą klasę w...