Matematyka z kluczem 5. Część 2. Podręcznik do klasy czwartej szkoły podstawowej - Małgorzata Paszyńska, Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matematyka z kluczem 5. Część 2. Podręcznik do klasy czwartej szkoły podstawowej

(reforma 2017)

podręcznik

Matematyka z kluczem 5. Część 2. Podręcznik do klasy czwartej szkoły podstawowej, (reforma 2017) - opis produktu:

W drugiej części podręcznika dla klasy piątej znajdują się treści poświęcone ułamkom dziesiętnym, figurom płaskim, liczbom całkowitym oraz figurom przestrzennym.

W książce umieszczono również dział Matematyka i my, który zawiera zadania umożliwiające rozwijanie umiejętności matematycznych potrzebnych w sytuacjach praktycznych.

Każdy temat w podręczniku rozpoczyna gra Na dobry początek, która pozwala na samodzielne odkrywanie świata matematyki. Prezentacje szczegółowo rozwiązanych przykładów ułatwiają stopniowe rozwijanie danej umiejętności.

Specjalnie przygotowane zadania z kluczem umożliwiają uczniom pracę w indywidualnym tempie. Praktyczne wskazówki umieszczone w ramce Dobre rady ułatwiają naukę.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Matematyka z kluczem 5. Część 2. Podręcznik do klasy czwartej szkoły podstawowej, (reforma 2017)

4.4/5 ( 30 ocen )
  5
  20
  4
  5
  3
  2
  2
  2
  1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

Joanna

 • 22-08-2013
 • 14:32

Autorami tego podręcznika są: Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska i Małgorzata Paszyńska. Jest dobrze zrozumiały i ciekawy. Opis okładki: ogólnie ma kolor niebieski, na górze podręcznika znajduje się tytuł, a obok tytułu po prawej stronie stoi dziewczynka trzymająca klucz z napisem 5, na środku jest portret dziewczynki która pisze coś w zeszycie, obok dziewczynki jest zielona chmurka z napisem Część 2, a po prawej i po lewej stronie dziewczynki są różne zadania i figury geometryczne. Dodatkowo do podręcznika dodane są okulary 3D.

Czy recenzja była pomocna?