Matematyka z kluczem 6. Zeszyt ćwiczeń do klasy szóstej szkoły podstawowej - Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Pas NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matematyka z kluczem 6. Zeszyt ćwiczeń do klasy szóstej szkoły podstawowej

(reforma 2017)

podręcznik

Matematyka z kluczem 6. Zeszyt ćwiczeń do klasy szóstej szkoły podstawowej, (reforma 2017) - opis produktu:

Zeszyt ćwiczeń Matematyka z kluczem dla klasy 6 szkoły podstawowej ułatwia naukę i utrwalenie niezbędnych umiejętności. Zawiera ponad 150 stron różnorodnych ćwiczeń dostosowanych do potrzeb i możliwości uczniów (Rozgrzewka, Trening, Dla dociekliwych). Stanowi bogate źródło zadań do każdego tematu z podręcznika, łącznie ponad 500 zadań. Pomaga w utrwalaniu wiedzy i przygotowaniu do sprawdzianów dzięki zestawom Powtórzenie na końcu każdego działu. Pozwala uczniom na samodzielne sprawdzanie poprawności rozwiązań wielu zadań. Umożliwia dostęp do dodatkowych materiałów za pomocą kodów QR. Zwiększa komfort pracy młodszych uczniów dzięki dużemu formatowi.
Rok wydania: 2019

Matematyka z kluczem 6. Zeszyt ćwiczeń do klasy szóstej szkoły podstawowej (reforma 2017), przygotowano w wydawnictwie NOWA ERA. Materiał przygotowano dla: Szkoła podstawowa / Klasa 6 / Matematyka. Matematyka z kluczem 6. Zeszyt ćwiczeń do klasy szóstej szkoły podstawowej jest częścią serii Matematyka z kluczem.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Matematyka z kluczem 6. Zeszyt ćwiczeń do klasy szóstej szkoły podstawowej, (reforma 2017)

5/5 ( 1 ocena )
  5
  1
  4
  0
  3
  0
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

nati

 • 3-09-2020
 • 14:32

ksiązka fajna fajne zaania morzna sie od niej uczyc

Czy recenzja była pomocna?