Matematyka. Klasa 1. Karty pracy w szkole i w domu - Marta Kurdziel Greg - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Matematyka. Klasa 1. Karty pracy w szkole i w domu

podręcznik

 • Wydawnictwo Greg
 •  

 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Matematyka. Klasa 1. Karty pracy w szkole i w domu - opis produktu:

Karty pracy - matematyka, kl. 1 to nowość wydawnicza w bestsellerowej serii Karty pracy i pierwsza książka z trzyczęściowego zestawu przeznaczonego dla klas 1-3. Publikacja jest w pełni zgodna z nową podstawą programową, zawiera wszystkie wymagane działy tematyczne. Pierwszoklasista wyćwiczy dzięki niej sprawne posługiwanie się liczbami do 100, podstawy dodawania, odejmowania, dzielenia i mnożenia, usprawni orientację przestrzenną i myślenie abstrakcyjne dzięki ćwiczeniom dotyczącym działań na zbiorach i geometrii, opanuje odczytywanie godzin na zegarach, a także utrwali podstawowe miary i wagi, takie jak kilogram, litr i metr.

Karty pracy - matematyka, kl. 1 zostały przygotowane z wielką dbałością o właściwy metodycznie sposób realizacji materiału. Dlatego też znajdują się tutaj głównie zadania tekstowe odnoszące się do codziennej rzeczywistości, a także zadania graficzne do uzupełnienia, rysunki, wykresy, grafy itp.
Książka jest niezwykle kolorowa i bogato ilustrowana, co zachęca do pracy i uprzyjemnia ją. Strony łatwo wyrwać dzięki perforacji, zostały też tak opracowane graficznie, że nie tracą czytelności przy kopiowaniu na czarno-białej kserokopiarce.
Wystarczy rozwiązać jedną stronę dziennie, by stać się orłem z matematyki!

Matematyka. Klasa 1. Karty pracy w szkole i w domu pochodzą z wydawnictwa Greg. Dedykowane są do: Szkoła podstawowa / Klasa 1 / Matematyka.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: szkoła podstawowa,  klasa 1,  matematyka,  karty pracy
Wydawnictwo: Greg
Oprawa: miękka
Wymiary: 290x205

RECENZJE - Podręcznik - Matematyka. Klasa 1. Karty pracy w szkole i w domu

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 4 oceny )
 • 5
  4
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Marek

ilość recenzji:40119

27-10-2020 16:43

Podoba mi się w kartach to, że są zgodne z podstawą programową, że są zadania zróżnicowane pod względem trudności i robiąc książkę po kolei zaczynamy od tych prostych, aby przez ćwiczenia i doskonalenie umiejętności przejść do trudniejszych, fajne jest to, że możemy karty do woli kserować. Podoba mi się szata graficzna i różnorodność zadań. Fajna jest też cena. Wielkie brawa dla Wydawnictwa Greg za taką pomocną dla rodzica i nauczycie;a serię.

Czy recenzja była pomocna?

Elżbieta

ilość recenzji:40119

26-10-2020 16:43

Doskonale dobrane ćwiczenia. Zaczynamy od najprostszych i stopniowo rozwiązując zadania dochodzimy do coraz trudniejszych. Dziecko rozwiązując jedn a kart e dziennie wpadnie w nawyk pracy, dzięki czemu w przyszłości będzie mu łatwiej w szkole. Polecam

Czy recenzja była pomocna?

Karolowamama

ilość recenzji:40119

26-10-2020 16:12

Polecam zbiór zadań ?Matematyka. Karty pracy w szkole i w domu? pani Marty Kurdziel, pod redakcją Agnieszki Antosiewicz. Jest to propozycja wydawnictwa GREG. ?Matematyka. Karty pracy w szkole i w domu? to już kolejna część z serii gotowych kart pracy tego wydawnictwa. Możemy spokojnie po nią sięgnąć, ponieważ opracowana jest ona zgodnie z podstawą programową, z zakres materiału i typy zadań są zgodne z materiałem zawartym w podręcznikach. Pozycja, którą przedstawiam, skierowana jest do uczniów klasy pierwszej, ale z powodzeniem możemy ją wprowadzać nawet u młodszych dzieci. Karty pracy są tak przygotowane, że dziecko z powodzeniem może je rozwiązywać w domu i możemy traktować je jako samodzielną, domową naukę lub jako wspomożenie regularnej nauki szkolnej. Materiał zawarty w ?Matematyka. Karty pracy w szkole i w domu? jest tak ułożony, że dziecko zaczyna naukę od najprostszych wiadomości, po czym systematycznie przechodzi do coraz trudniejszych rzeczy. Rozwiązując karty pracy, nauczy się liczenia do 100, dodawania i odejmowania, pozna orientacje przestrzenną, pozna zbiory i podstawy geometrii, przyswoi sobie podstawy miar i wag, nauczy się godzin, nazw dni i miesięcy. Kolorowe ilustracje, miłe dla oka dziecka, różnorodność zadań, ciekawa forma ? to wszystko sprzyja, żeby dziecko bardziej ochoczo rozwiązywało zadania i traktowało je jako zabawę. Dzięki temu, że karty bardzo dobrze przygotowane są także od strony merytorycznej, wtedy mamy podwójną korzyść ? przyswajanie wiedzy, przez zabawę. ?Matematyka. Karty pracy w szkole i w domu? zawiera łącznie 98 kart pracy. Jeżeli będziemy chcieli dać dziecku, co dzień jedną kartę do rozwiązania to wystarczy nam ich na długi okres czasu. Z powodzeniem karty można kserować dla swoich uczniów i wykorzystywać je jako pomoc w nauce. Śmiało więc sięgnijmy po ten zbiór zadań wydawnictwa GREG i wspomagajmy nasze dzieci w nauce. Polecam!

Czy recenzja była pomocna?

Mama Franka

ilość recenzji:40119

26-10-2020 15:09

Polecam. Fajny pomysł na ćwiczenie matematyki. Karty można z powodzeniem wykorzystywać nawet na lekcjach. Można kierować i korzytacie do woli. Oczywiście wszystko jest tu zgodne z podstawą programową. Estetyka na wysokim poziomie, a cena super.

Czy recenzja była pomocna?