MATeMAtyka 3. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy i rozszerzony - Dorota Ponczek, Karolina Wej NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

MATeMAtyka 3. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy i rozszerzony (miękka)

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

  • Promocja
    image-promocja

podręcznik

MATeMAtyka 3. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy i rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Maturalne karty pracy dla zakresu rozszerzonego są ściśle skorelowane z podręcznikiem i zawierają zadania typu egzaminacyjnego. Zapewniają odpowiednie utrwalenie materiału i umożliwiają systematyczne przygotowanie do matury.
Publikacja przygotowuje do egzaminu maturalnego z matematyki zarówno w zakresie podstawowym (obowiązkowym) jak i rozszerzonym.
Zestaw 6-8 zadań umożliwia skuteczne przećwiczenie umiejętności związanych z danym tematem.
Zadania z podwójną numeracją różnią się tylko danymi przy pierwszym z nich umieszczono podpowiedzi, które ułatwiają rozwiązanie drugiego zadania.
Po każdym dziale zamieszczono zestawy zadań zamkniętych i otwartych wzorowanych na zadaniach maturalnych, które gwarantują przekrojowe sprawdzenie wiedzy i umiejętności z matematyki w danym momencie nauki.
Zamieszczone na końcu publikacji odpowiedzi umożliwiają samodzielne sprawdzanie, czy otrzymane wyniki są poprawne.

MATeMAtyka 3. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy i rozszerzony po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzą z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowane są do: Materiały pomocnicze do matury / Matematyka. MATeMAtyka 3. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy i rozszerzony są częścią serii MAteMATyka.
S
Szczegóły

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - MATeMAtyka 3. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy i rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: