Matematyka. Liceum i technikum. Zakres rozszerzony Klasa 3. Zbiór zadań - Alina Przychoda, Zygmunt Łaszczyk, Aleksandra Ciszkowska WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki |
Ulubione
Kategorie

Matematyka. Liceum i technikum. Zakres rozszerzony Klasa 3. Zbiór zadań

Poznać zrozumieć (2014)

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Matematyka. Liceum i technikum. Zakres rozszerzony Klasa 3. Zbiór zadań, Poznać zrozumieć (2014) - opis produktu:

Zbiór zadań jest uzupełnieniem podręcznika Matematyka. Poznać, zrozumieć. Kształcenie w zakresie rozszerzonym dla uczniów klasy 3. liceum i technikum. Przeznaczony jest dla tych, którzy chcą przez rozwiązywanie zadań zdobyć i utrwalić umiejętności matematyczne wymagane na egzaminie maturalnym zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Zbiór zadań składa się z 4 rozdziałów, które odpowiadają kolejnym rozdziałom podręcznika Matematyka. Poznać, zrozumieć. Kształcenie w zakresie rozszerzonym dla klasy 3. W każdym z nich zadania zostały podzielone na otwarte i zamknięte. Ułożono je zgodnie z kolejnością tematów w poszczególnych rozdziałach podręcznika oraz według wzrastającego stopnia trudności. Zadania, które wykraczają poza podstawę programową, oznaczono paskiem na marginesie. W rozdziale 4. zostały zamieszczone 4 przykładowe arkusze maturalne - 2 z zakresu podstawowego i 2 z rozszerzonego.

W zbiorze, poza typowymi zadaniami dla zakresu rozszerzonego, znajdują się zadania trudniejsze, oznaczone gwiazdką. Na końcu zbioru zamieszczono odpowiedzi do prawie wszystkich zadań, a do wielu trudniejszych dołączono krótkie wskazówki.

Matematyka. Liceum i technikum. Zakres rozszerzony Klasa 3. Zbiór zadań Poznać zrozumieć (2014), przygotowało wydawnictwo WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Produkt dedykowany do: Liceum i technikum / Klasa 3 po gimnazjum / Matematyka.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Matematyka. Liceum i technikum. Zakres rozszerzony Klasa 3. Zbiór zadań, Poznać zrozumieć (2014)

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.8/5 ( 12 ocen )
 • 5
  10
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: