Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony Klasa 1. Zbiór zadań - Alina Przychoda, Zygmunt Łaszczyk WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony Klasa 1. Zbiór zadań

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony Klasa 1. Zbiór zadań, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Podręczniki przystosowane do nowej podstawy praogramowej obowiązującej w 2012 roku.
Podręcznik do matematyki dla uczniów klasy pierwszej liceum lub technikum na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Został on podzielony na siedem działów tematycznych, z czego każdy zawiera różnorodne zadania otwarte i zamknięte o zróżnicowanym stopniu trudności, a na jego końcu zamieszczono odpowiedzi do większości zadań. Doskonale przygotuje uczniów do zdania matury na poziomie rozszerzonym.

Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony Klasa 1. Zbiór zadań po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, przygotowało wydawnictwo WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Produkt dedykowany do: Liceum i technikum / Klasa 1 po gimnazjum / Matematyka. Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony Klasa 1. Zbiór zadań jest częścią serii Poznać zrozumieć.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony Klasa 1. Zbiór zadań, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 39 ocen )
 • 5
  31
 • 4
  2
 • 3
  2
 • 2
  3
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Bożena Kęsik

ilość recenzji:28

13-09-2019 14:36

polecam

Czy recenzja była pomocna?